Yves Rocher Hydratačná Starostlivosť

1×30 ml, hydratačný krém

Hydratácia až po dobu 48 hodín!

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
21,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yves Rocher Hydratačná Starostlivosť 1×30 ml, hydratačný krém

X65897

Hlavný popis produktu

Intenzívna hydratačná starostlivosť zaručuje nepretržitú hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii účinných hydratačných zložiek.

Nepretržitá hydratácia až na 48 hodín! Doprajte svojej pleti non-stop vyživenie, navráťte jej jas, jemnú textúru a udržte ju mladú a žiarivú. Rad Hydra Végétal bol vyvinutý špeciálne pre potreby normálnej a zmiešanej pleti. Účinne a trvale hydratuje a povzbudzuje prirodzený jas pleti.

Hydratácia, ktorá vydrží až 48 hodín. Pleť je okamžite zavodnená, žiari zdravím a jej štruktúra je jemná na dotyk. Pleť vyzerá zdravo a sviežo. Dlhodobú hydratáciu zaisťuje bunková voda z kosmatcovníka, ktorá pomáha vodu ukladať do všetkých vrstiev pleti a napomáha ju tam udržať čo najdlhšie. Intenzívna hydratačná starostlivosť zvyšuje účinnosť denného krému a intenzívne hydratuje a osviežuje pleť.

 

Kosmatcovník - účinne hydratuje až na 48 hodín

Náš výskumný tím rastlinnej kozmetiky zvolil kosmatcovník pre jeho schopnosti zachytiť vodu a držat ju vo svojich listoch. Používame z neho špeciálny výťažok - bunkovú vodu, ktorá podporuje hydratáciu pleti. Pomáha pleti zachytiť vodu vo všetkých jej vrstvách a udržať ju tam pre nepretržitú hydratáciu.

Ako používať sérum krok za krokom?

Sérum zintenzívňuje účinky denného krému a napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a napomáha prirodzeným procesom obnovy pleti.

 

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Hydra Végétal

Benefity produktu

  • Bez farbív, minerálnych olejov a parabénov
  • Viac, než 89% zložiek prírodného pôvodu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.