LA ROCHE-POSAY LIPIKAR KIT PRE SUCHÚ POKOŽKU

1×1 set, telový balzam 75 ml + čistiaci olej 15 ml + čistiaci gél 15 ml

Balenie obsahuje LIPICAR SYNDET AP+ - Relipidačný čistiaci gél, LIPICAR HUILE LAVANTE AP+ - Relipidačný čistiaci olej, LIPICAR BAUME AP+ - Relipidačný telový balzam.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte

X43774

Objavte rad Lipikar AP+ od La Roche-Posay pre komplexnú starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Využite exkluzívnu ponuku a vyskúšajte obľúbené produkty teraz v praktickom balení, ktoré na cestách využijete vy aj vaša malá ratolesť.

Rad Lipikar prináša viac než 25 rokov dermatologickej expertízy a klinických štúdií v oblasti starostlivosti o tú najcitlivejšiu pokožku dojčiat, dospelých aj seniorov.

BALENIE OBSAHUJE:

  • LIPIKAR BAUME AP+M, 75 ml

Relipidačný balzam s trojitou účinnosťou pre suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Okamžite upokojuje a uľavuje od pocitu svrbenia. Vďaka antirecidívnemu účinku odďaľuje fázy akútneho vysušenia a pomáha predlžovať obdobie pokoja pokožky so sklonom k atopickému ekzému.

Obsahuje jedinečnú, patentovanú látku Aqua Posae Filiformis, ktorá pochádza z termálnej vody z La Roche-Posay a aktívnu ingredienciu Microrésyl, pomáhajúcu obnove a udržaniu prirodzeného kožného mikrobiómu v rovnováhe.

Je vhodné používať ho ako prevenciu vzniku ekzému a tiež počas fázy akútneho vzplanutia. Zloženie s maximálnou toleranciou, vhodné pre celú rodinu – od dojčiat po seniorov.

  • LIPIKAR SYNDET AP+, 15 ml

            Relipidačný krémový gél proti podráždeniu, začervenaniu a svrbeniu pokožky. Upokojuje podráždenie už počas sprchovania, pokožku zvláčňuje, hydratuje a pomáha jej obnove a komfortu. Zloženie je bezpečné aj pre             novorodencov od prvých dní života.

  • LIPIKAR OLEJ AP+, 15 ml

            Sprchovací relipidačný olej proti podráždeniu pokožky. Pomáha zmierňovať prejavy veľmi suchej pokožky už počas sprchovania. Vhodný tiež aj ako olej do kúpeľa pre dojčatá či dospelých. Jemne parfumovaný,             hypoalergénny.

  • Informačná brožúrka + modrá pastelka pre vyfarbenie maľovanky (súčasť balenia)

Bolo klinicky preukázané, že používanie dvojice prípravkov LIPIKAR SYNDET a LIPIKAR BAUME AP+ aspoň 1-krát denne môže viesť u detí a dospelých s atopickým ekzémom až k dvojnásobnému zníženiu škrabania počas noci, zlepšeniu kvality a dĺžky spánku a menej častému prebúdzaniu.**//

** Klinické hodnotenie: 51 subjektov, 15 dní používania, aplikácia prípravkov Lipikar Syndet AP+ a Lipikar Baume AP+ aspoň raz denne.

 

Použitie: // TEXTÚRA & APLIKÁCIA

  • LIPIKAR SYNDET AP+

Naneste malé množstvo prípravku do dlane. Aplikujte na navlhčenú pokožku. Jemne masírujte. Opláchnite. Neštípe v očiach.

  • LIPIKAR OLEJ AP+

Napeňte malé množstvo prípravku v dlaniach a aplikujte na navlhčenú pokožku. Opláchnite. Osušte prikladaním uteráka.

  • LIPIKAR BAUME AP+M

Nanášajte raz denne na pokožku tváre a tela.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.