Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko v tube Baby & Family SPF30 100 ml

1×100ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

Voda a teplo. Dva pojmy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou leta. Čo ale vaša pokožka? Je na toto obdobie pripravená? S opaľovacím telovým mliekom od značky WoodenSpoon sa nemusíte vôbec obávať spálenia, alebo poškodenia pokožky horúcim slnkom a naďalej si užívať bezstarostné chvíle, ktoré leto ponúka. Opaľovacie telové mlieko je určené pre celú rodinu, vďaka svojmu zloženiu je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku.

22,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko v tube Baby & Family SPF30 100 ml 1×100ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

X005456

Hlavný popis produktu

Vďaka minerálnym filtrom a ochranným faktorom SPF30 bude vaša pokožka dokonalo chránená pred vplyvmi silného slnečného žiarenia. Taktiež vzácne a výživné oleje prítomné v opaľovacom mlieku pomáhajú predchádzať predčasnému starnutiu pokožky. Opaľovacie telové mlieko je vhodné aj pre deti a pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou, keďže neobsahuje žiadne hypoalergény.

Obsahuje:

Slnečnicový olej: Je veľmi bohatý na vitamín E, napomáha hydratácii pokožky, výborne lieči a regeneruje. Zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu. Je to základný olej pre kozmetické receptúry. Používa sa najmä na maceráty. Veľmi vhodný aj pre deti.

Kakaové maslo: má tuhšiu konzistenciu, a jemnú prirodzenú kakaovú vôňu. Vhodné pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre suchú, citlivú a napätú pokožku, ktorú zjemní a vyživí. Ide o veľmi stabilný typ tuku s vysokým podielom antioxidantov.

Kokosový olej: považuje sa univerzálny zázrak. Má protizápalové a antibakteriálne účinky. Obsahuje kyselinu laurovú, ktorá hrá dôležitú úlohu v boji proti vírusom a infekciám. Kokosový olej pomáha ničiť aj kvasinky a plesne. Veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Obsahuje vysoký podiel antioxidantov a je tak skvelým pomocníkom pre zrelú pleť, ale aj pre pleť citlivú a suchú.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.