Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF30 50 ml

1×50ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

Voda a teplo. Dva pojmy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou leta. Čo ale vaša pokožka? Je na toto obdobie pripravená? S opaľovacím telovým mliekom od značky WoodenSpoon sa nemusíte vôbec obávať spálenia, alebo poškodenia pokožky horúcim slnkom a naďalej si užívať bezstarostné chvíle, ktoré leto ponúka. Opaľovacie telové mlieko je určené pre celú rodinu, vďaka svojmu zloženiu je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku.

20,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF30 50 ml 1×50ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

X005455

Hlavný popis produktu

Naše prírodné opaľovacie mlieka sú vyrobené z jednoduchých a bezpečných prísad, čo je prospešné pre vás i pre najjemnejšiu detskú pokožku. Rastlinné maslo obsiahnuté v našom produkte je bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chráni ju pred vyschnutím. Nie je potrebné získať špeciálnu ochranu pre každého člena vašej rodiny.

Naše opaľovacie krémy poskytujú: bezpečné, hypoalergénne zloženie s jemným vyživujúcim maslom pre pokožku dieťaťa. Vodeodolnosť pre aktívnych členov vašej rodiny, ktorí sa ťažko zdržiavajú mimo vody. Hlboké vyživenie a prevenciu vysušenia pokožky pre mamičku. Silnú a účinnú starostlivosť pri extrémných dobrodružstvách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.