Detské opaľovacie krémy

  (4)

Detské opaľovacie krémy sú špeciálne formulované výrobky určené na ochranu citlivej detskej pokožky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Detská pokožka je náchylnejšia k spáleniu a poškodeniu od slnka, a preto je dôležité používať vhodný a účinný opaľovací krém, ktorý poskytne ochranu pred UV žiarením.

Zoradiť podľa
 • nosko sunscreen SPF 50+

  1×75 ml, detský opaľovací krém
  Detský opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 50+ je bezpečný, prírodný opaľovací krém s prírodnými UV filtrami, obohatený o makadámiový olej, jojobový olej, jablkový extrakt a bambucké maslo, ktorý poskytuje vysoký stupeň ochrany jemnej a citlivej pokožky pred UVA a UVB lúčmi.
 • Krém na minerálnej báze má vysoko hydratačné zloženie a prírodné UV filtre, ktoré fyzicky odrážajú slnečné lúče a zaisťujú optimálne široké spektrum ochrany. Chráni pred UVA aj UVB žiarením. Krém bol vyvinutý expertmi priamo pre potreby jemnej a citlivej pleti detí a bábätiek.
 • Ochranný krém na opaľovanie SPF 50 pre deti a bábätká

  1×100 ml, krém na opalovanie pre deti a bábätká
  Krém na minerálnej báze má vysoko hydratačné zloženie a prírodné UV filtre, ktoré fyzicky odrážajú slnečné lúče a zaisťujú optimálne široké spektrum ochrany. Chráni pred UVA aj UVB žiarením. Krém bol vyvinutý expertmi priamo pre potreby jemnej a citlivej pleti detí a bábätiek.
  Detské opaľovacie krémy

  Detské opaľovacie krémy