Dr.Max Panthenol 10 % Sprej

1×150 ml, sprej

Značka: DR.MAX
4.8
Upokojujúca pena s obsahom D-pantenolu a vitamínu E. Pena má mierne chladivý a upokojujúci účinok.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,99
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X22380 ADC

Panthenol spray 10 %

Upokojujúca pena s obsahom D-pantenolu a vitamínu E. Pena má mierne chladivý a upokojujúci účinok. Ľahko sa vstrebáva do pokožky a prináša pocit úľavy.

  • D-pantenol (provitamín B5), hydratuje a zvláčňuje podráždenú pokožku a má regeneračné účinky. Zároveň zrýchľuje prirodzenú obnovu buniek a eliminuje nepríjemné pocity suchosti, podráždenia a sčervenania pokožky.
  • Vitamín E je antioxidant, chráni bunky kože pred oxidačným poškodením.
  • Prípravok neobsahuje parfumácie a bol dermatologicky testovaný.

Spôsob použitia: Sprej je vhodné používať po slnení na starostlivosť o pokožku podráždenú slnkom (UV žiarením). Nádobku pred použitím dobre pretrepte. Nádobku v priebehu aplikácie držte, pokiaľ je to možné, vo zvislej polohe dnom nadol. Stlačením rozprašovača zo vzdialenosti 15–20 cm naneste na pokožku potrebné množstvo peny. V prípade potreby jemne votrite do pokožky.

Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Pri aplikácii nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Najlepšie spotrebovať do dátumu uvedeného na dne obalu.

Ingredients (INCI):

Aqua, Panthenol, Isobutane, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Propane, Butane, Phenoxyethanol, Ammonium Lactate, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.