Wooden Spoon Ochranný krém proti zapareninám 100 ml

1×100ml, krém proti zapareninám

Pre spokojnosť svojho bábätka urobíme čokoľvek. Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon vám pomôže vyhnúť sa nepríjemnostiam súvisiacim so zapareninami v oblasti plienky. Podráždenú citlivú pokožku dieťatka jemne upokojí a počas celého dňa ju ochraňuje pre ich vznikom. Ochranný krém obsahuje organické bambucké, kokosové, kakaové maslo a mandľový a harmančekový olej, ktoré sa postarajú o dokonalú starostlivosť detskej pokožky.

16,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Ochranný krém proti zapareninám 100 ml 1×100ml, krém proti zapareninám

X005449

Hlavný popis produktu

Krém na detskú pokožku vyrobený z organických olejov a masiel, non-Nano oxidu zinočnatého a jemného harmančeku. Skutočne prirodzená starostlivosť, zjemnenie a upokojenie jemnej detskej pokožky.

Ochranný krém obsahuje:

Bambucké maslo - veľmi jemné a výživné maslo, ľahko absorbované pokožkou. Pri pravidelnom používaní je pokožka jemná a hladká. Bambucké maslo je bohaté na vitamíny A, E, D, F, rovnako aj na antioxidanty, polyfenoly a mastné kyseliny. Má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Kokosové maslo - jedno z najpreferovanejších detských masiel, z dôvodu jeho jemnosti na pokožku, hypoalergénnym, anti-vírusovým a protizápalovým účinkom. Chráni pokožku a pomáha obnoviť jej prirodzenú elasticitu.

Makadamový olej - chráni, upokojuje a tíši jemnú detskú pokožku. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva nepríjemný mastný pocit. Pomáha regenerovať pokožku, obnovuje a vyvažuje suchú a popraskanú pokožke.

Kakaové maslo - podporuje krehkú a jemnú pokožku, na ktorej sa roztopí pri prvom kontakte. Zanecháva ju mäkkú a vyživenú, s úžasnou vôňou kakaových bôbov.

Sladký mandľový olej - bohatý na vitamíny A, E, D, B1, B2 a B6, horčík a vápnik, ako aj esenciálne mastné kyseliny. Upokojuje podráždenie a pomáha obnoviť suchú a popraskanú pokožku.

Eterický harmančekový olej - tento éterický olej bez alergénov je dôležitý pre udržanie zdravej pokožky detí. Má silné antibakteriálne a protizápalové účinky, zmierňuje podráždenie, sčervenanie, vyrážky a zapareniny po plienkach a bojuje proti každodenným problémom pokožky.

Non-nano oxid zinočnatý - oxid zinočnatý je známy ako jedna z najefektívnejších prírodných zložiek, ktoré pomáhajú pri podráždení pokožky a vyrážkach. Pomáha udržiavať pokožku suchú a chráni pred možným podráždením. Oxid zinočnatý sa často používa ako prírodná zložka ochranných krémov proti slnečnému žiareniu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.