WHISKAS Granule WHI s kuracím

1×14kg, granule s kuracím mäsom

Značka: WHISKAS
5.0

Naše chutné granule z kuracieho mäsa Whiskas 1+ sú starostlivo pripravené. Vďaka tomu poskytnú vášmu miláčikovi všetko, aby spokojne vrrnel. Každý lahodný recept pripravujeme z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré pochádzajú iba od dôveryhodných dodávateľov. Poskytuje tak perrfektnú rovnováhu vitamínov a minerálov, aby bola vaša mačka šťastná, zdravá a pri každom jedle s radosťou bežala k miske.

Varianty podľa príchute
41,89
Doprava zadarmo

O produkte: WHISKAS Granule WHI s kuracím 1×14kg, granule s kuracím mäsom

X010721

Hlavný popis produktu

Kompletné, suché krmivo pre dospelé mačky všetkých plemien s kuracím mäsom a pečeňou. Krmivo Whiskas patrí medzi krmivá, ktoré by si Vaše mačičky inštinktívne vybrali. Naša receptúra ​​je starostlivo pripravená z kvalitných ingrediencií, ktoré nielen výborne chutia, ale zároveň sú aj nutrične vyvážené. Pretože mačky nemajú rady iba jednu príchuť každý deň, snažíme sa, aby krmivo Whiskas ponúkalo skutočnú rozmanitosť, ktorú mačky hľadajú. Granule obsahujú mnoho užitočných ingrediencií s veľkou škálou prospešných funkcií:
taurín na podporu zdravého srdca omega 6 pre lesklú a odolnejšiu srsť vitamín A pre perfektný zrak krmivo pomáha udržiavať zdravé močové ústrojenstvo mačky špeciálny tvar granúl napomáha čistiť zuby a udržiavať zdravé ďasná Zloženie: obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 4% kuracieho mäsa vo svetlo hnedých granuliach, min. 4% pečene v náplni vankúšikov), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky (0,1% slnečnicového oleja), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (min. 0,5% extraktu z čakanky, min. 0,3% yucca schidigera), minerálne látky, zelenina (min. 4% mrkvy v oranžových granuliach, min. 4% hrášku v zelených granuliach)

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.