WEL-MASAZNY OLEJ S ARNIKOU 50ML

Značka: WELEDA

Zahrieva a posilňuje tkanivo, odstraňuje svalové napätie a stuhnutosť.

9,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WEL-MASAZNY OLEJ S ARNIKOU 50ML

X25003

Hlavný popis produktu

 

Môže sa použiť aj ako ideálna prísada do horúceho kúpeľa. Používajú ho profesionálni a amatérski športovci na aktivačnú prípravnú masáž pred tréningom (olej pomáha prekrvovaniu a zahrievaniu svalového tkaniva, zabraňuje vzniku kŕčov) a na masáž na uvoľnenie a regeneráciu po fyzickej aktivite (svaly príliš rýchlo nevychladnú a nedochádza k ich preťaženiu alebo preťaženiu). Olej tiež podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky. Vyrába sa od roku 1923.

Tip

Ak ste alergickí na arniku, odporúčame používať masážny olej Weleda Calendula alebo podporný olej Weleda Citrus s mandľovým olejom.

Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje len čisté prírodné zložky a je certifikovaný NATRUE - záruka najvyššej kvality čistej prírodnej kozmetiky a organickej kozmetiky.
Výrobok nebol testovaný na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrobených z ropy.

Denné používanie

Po kúpeli alebo umytí naneste olej na dlane a krúživými pohybmi (vždy smerom k srdcu) ho vmasírujte do ešte vlhkej pokožky. Použitie na masáž: olej zohrejte v dlaniach a jemne vmasírujte alebo vklepte rôznymi masážnymi technikami - v závislosti od časti tela.

Môže sa pridať aj do horúceho kúpeľa. Udržujte uzáver a závity na fľaši čisté! Výrobok získal najvyššie hodnotenie "veľmi dobrý" od prestížneho nemeckého spotrebiteľského časopisu Öko-Test č. 2/2000.
Zložky

Slnečnicový olej, olivový olej, parfum*, extrakt z kvetov horskej arniky, extrakt z listov bielej brezy, limonén*, linalool*, geraniol*, kumarín*.

*z prírodných esenciálnych olejov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.