Vyhrievaný elektrický obedár Camry CR 4483

Značka: CAMRY

Máte radi teplé jedlá, ale nemáte čas ich okamžite zjesť? Chceš si zobrať obed do práce? Alebo možno idete na výlet a nebudete mať možnosť ísť na obed? Vyhrievaný elektrický obedár Camry CR4483 je odpoveďou na všetky tieto situácie

22,99

O produkte: Vyhrievaný elektrický obedár Camry CR 4483

0d8061a7-05f7-41ef-bda4-89d7f159bdf1

Hlavný popis produktu

Máte radi teplé jedlá, ale nemáte čas ich okamžite zjesť? Chceš si zobrať obed do práce? Alebo možno idete na výlet a nebudete mať možnosť ísť na obed? Vyhrievaný elektrický obedár Camry CR4483 je odpoveďou na všetky tieto situácie.
Po pripojení napájacieho zdroja sa obedový box zmení na hrniec, ktorý dokáže zahriať jedlo až na 50 stupňov Celzia a udržiavať teplotu, až kým nebudete mať čas na obed. Vysoko kvalitná tepelná izolácia stien a veka udrží vaše jedlo teplé po dlhú dobu, aj keď odpojíte obedár od napájania.
Camry CR4483 má kapacitu 1,1 litra, čo stačí na zabalenie najmenej dvoch porcií. Dve priehradky vám umožňujú ľahko uchovávať rôzne produkty, ako napríklad zemiaky či omáčky. Vyhrievaný elektrický obedár Camry CR4483 môžete používať doma vďaka sieťovému káblu, ale tiež ho zapojiť do auta a udržiavať vysokú teplotu jedla aj na cestách.

Charakteristika a technické údaje:
Ohrieva jedlo na 50 °C a udržuje ho v teple
Napájanie 220 V / 12 V
Dve priehradky na potraviny
Odnímateľný vnútorný kontajner
Bezpečnostné tesnenie
Zahrieva jedlo rýchlo a ľahko
Sklopná rukoväť
Kapacita: 1,1l
Lyžica v balení
Vrátane auta konektora
Farba: šedá
Nominálny výkon: 40 W
Maximálny výkon: 50 W
Rozmery zariadenia: 23x16,5x10,5 cm
Hmotnosť: cca 0,5 kg
Doba zohriatia jedla: cca 15 - 40 minút, v závislosti od objemu a konzistencie jedla

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.