Vyhrievacia podložka BEURER HK 123 XXL Cosy Grey Green Planet

Značka: BEURER

Nadýchaná, mäkká elektrická výhrevná poduška BEURER HK123 XXL pre extra teplo dokonale rozmaznáva vaše zmysly

39,99

O produkte: Vyhrievacia podložka BEURER HK 123 XXL Cosy Grey Green Planet

90224936-fc56-4f2f-9496-7d0d90cd1673

Hlavný popis produktu

Nadýchaná, mäkká elektrická výhrevná poduška BEURER HK123 XXL pre extra teplo dokonale rozmaznáva vaše zmysly. Je tiež vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu a príslušný vypínač je vyrobený z 50% recyklovaného materiálu. To je výborné – pre vás aj pre životné prostredie.
Vďaka 6 teplotným režimom a jemnému povrchu z vám podložka ponúka rýchle teplo a pohodlie počas chladnejších mesiacov. O bezpečnosť sa stará Beurer Safety Systém - ochrana proti prehriatiu. Vďaka tomuto systému sa podložka vypne v prípade, že tepelná špirála vo vnútri podložky je poškodená a hrozilo by nebezpečenstvo prehorenia. Automatické vypnutie zas podušku vypne približne po 90 minútach.
Udržiavanie tohto zariadenia je veľmi jednoduché a hygienické nakoľko obliečku môžete bezpečne prať v práčke pri teplote do 30 stupňov Celzia.
Navyše má poduška certifikát Oeko-Tex 100! Oeko-Tex: Textílie použité pre toto zariadenie spĺňajú prísne ekologické požiadavky Oeko-Tex Standard 100, overené Hohenstein Research Institute.
Doprajte si odpočinok po náročnom dni. Nechajte sa rozmaznávať ako vo wellnese príjemným teplom s kvalitou Beurer!

Charakteristika a technické údaje:
Vrchná/spodná časť vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu
Kryt spínača z približne 50 % recyklovaného materiálu
Obal vyrobený zo 100 % recyklovaného kartónu
6 podsvietených teplotných úrovní
Úrovne teploty Eco (úroveň 1 a 2)
Nadýchaná, mäkká vyhrievacia podložka
Extra veľký formát XXL: cca 60 x 30 cm
Priedušná, mäkká a šetrná k pokožke
Elektronická regulácia teploty
Automatické vypnutie po cca 90 minútach
Rýchly ohrev
BSS (Beurer bezpečnostný systém)
Odnímateľný vypínač
Možnosť prania v práčke do 30° (bez odnímateľného vypínača)
OEKO-TEX 100(textílie použité v tomto zariadení spĺňajú vysoké štandardy ekologické požiadavky normy)
Výkon: 100 W
Sieťová prevádzka 220-240 V; 50-60 Hz
Rozmery výrobku (DxŠ): cca 60 x 30 cm
Hmotnosť výrobku: cca 320 g
CE: áno

Výhrevné podložky nemeckej spoločnosti Beurer splnia všetky vaše potreby - či už ide o upokojujúce teplo pre relaxáciu, špeciálne výhrevné podložky pre chrbát alebo krk, výhrevné podložky napájané z batérie pre maximálnu flexibilitu pohybu alebo podložky pod hlavu s aplikáciou magnetického poľa - Beurer má dokonalý produkt pre akýkoľvek scenár. Upokojujúce teplo presne tam, kde ho potrebujete!

Ochrana životného prostredia a zachovanie zdrojov patria medzi najväčšie výzvy našej doby. S novou sériou Beurer „Green Planet“, ktorá pozostáva z výhrevnej podušky, vyhrievanej deky a vyhrievanej podložky, si teraz môžete vychutnávať chvíle pohody ešte udržateľnejšie. Tieto produkty sú výsledkom približne dvoch rokov práce Beureru na vývoji rozsiahlej stratégie trvalej udržateľnosti – od nápadu, cez použitie recyklovaných materiálov až po kompaktné recyklované obaly. Vychutnajte si útulnosť a teplo trvalo.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.