VITAMMY FINO Sada hrebienkov na vši a hnidy, oranžová/tyrkysová

1×1 set, sada na vši a hnidy

Značka: VITAMMY
Vitammy Fino je zariadenie určené na likvidáciu vší, bez lekárskeho predpisu. Vši sú malý hmyz, ktorý žije vo vlasoch a na temene hlavy.
Na sklade v eshope
4,89
Doprava zadarmo

O produkte

X55213

Čo sú vši a hnidy. Vši sú malý hmyz, ktorý žije vo vlasoch a na temene hlavy.Hnidy sú vajíčka vší, menšie ako 0,5 mm. Voš je cudzopasník živiaci sa krvou hostiteľa, ktorý je schopný parazitovať iba na človeku. Samičky kladú denne 3-4 vajíčka (hnidy) ku koreňom vlasov pevným, prakticky nerozpustným tmelom. Vitammy FINO. Špeciálny hrebeň s dlhými, husto rozmiestnenými hrebeňovými zubami bol navrhnutý tak, aby umožňoval oddeliť vši a hnidy od vlasov. Okrúhly rez zubu v hrebeni uľahčuje česanie a nepoškodzuje vlasy.

Ako sa zbaviť vši ?

Rozčesajte si vlasy pravidelne hrebeňom, aby ste uľahčili česanie s týmto hustým hrebeňom na vši. Vlasy by mali byť suché. Starostlivo si prečešte vlasy po prameňoch a pozorne sledujte všetky miesta, na ktorých sa môžu vši a hnidy skrývať. Zabudovaná lupa vám umožní zbaviť sa aj tých najmenších vši a dôkladne skontrolovať všetky miesta. Ak je to potrebné, zopakujte liečbu niekoľkokrát, najmä počas obdobia infekcie alebo ako preventívne opatrenie. Prírodná a ekologická metóda.

Vitammy Fino je prírodná, mechanická a úplne ekologická metóda zbavenia sa parazitov vo vlasoch - ideálna pre alergikov a deti. Účinnejšia ako iné spôsoby boja proti všiam, ktoré zriedka dosahujú 100% účinnosť. Fino je špeciálne vyvinutý pre všetky typy účesov a vlasov, na vyčesávanie vší a hníd.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.