VITAMMY BODY 7, Pokročilá masážna pištoľ so 6 režimami

1×1 ks, masážna pištoľ

Značka: VITAMMY

VITAMMY BODY 7 je inovatívna ručná masážna pištoľ s najvyššími technickými parametrami. Má až 6 rôznych prevádzkových režimov, 8 rôznych masážnych hláv a až 2 oceľové hlavice umožňujúce presnú prácu, ako aj výnimočnú silu a odolnosť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

188,99
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY BODY 7, Pokročilá masážna pištoľ so 6 režimami 1×1 ks, masážna pištoľ

X019830

Hlavný popis produktu

VITAMMY BODY 7, Pokročilá masážna pištoľ so 6 režimami
Masážna pištoľ pre profesionálov.
Vitammy Body 7 je skvelá pre inštruktorov, trénerov, športových manažérov či fyzioterapeutov, masérov a tých, ktorým záleží na profesionálnom vybavení v posilňovni, či kancelárii.
Tichý chod a ergonomický dizajn masážnej pištole.
Rýchly motor s tichým chodom VITAMMY BODY 7 zaručuje pohodlné používanie bez nepríjemného zvuku. Optimálna hmotnosť výrobku 1040 gramov umožňuje pohodlné používanie a pevný úchop. Ergonomický dizajn zaisťuje vykonávanie masáže bez námahy. VITAMMY BODY 7 je navyše odolný voči potu a vlhkosti.
Ideálna pre športovcov, aj bežných užívateľov.
VITAMMY Body 7 používajú s vynikajúcimi výsledkami športovci a individuálni užívatelia, ktorým záleží na spoľahlivom vybavení.
VITAMMY body 7 skvele poslúži ako doplnok fitness centier, telocviční a masážnych miestností. Prístroj tiež umožňuje vykonávať masáž sami alebo s pomocou inej osoby.
Môžete ju použiť kdekoľvek chcete.
Lítium-iónová batéria VITAMMY BODY 7 je nabíjateľná. Integrovaný dizajn batérie a pištole zabraňuje riziku uvoľnenia rukoväte, čo zvyšuje bezpečnosť používania. Indikátor nabitia batérie vás bude informovať, keď je zariadenie pripravené na použitie.
Ovládač.
Zariadenie je vybavené ovládačom indikujúcim zvolený režim / úroveň prevádzky zariadenia - úroveň tlaku.
Prevádzkové režimy.
Zariadenie ponúka 6 úrovní prevádzky, aby vyhovovali rôznym potrebám:
-1300 ot./min.
-1700 ot./min.
-2000 ot./min.
-2400 ot./min.
-2800 ot./min.
8 masážnych hlavíc pre najnáročnejších užívateľov.
-plochá hlava, vidlicová hlava, guľová hlava, kužeľová hlava, oceľová hlava malá, okrúhla oceľová hlava, odpružená hlava, hlava s výbežkami
Plochá hlava - používa sa na rozvoj veľkých svalových častí, prípravu fascií na ďalšiu masáž, dáva efekt strednej relaxácie.
Vidlicová hlava - ideálna na precvičovanie medzisvalových partií (biceps, lýtkové svaly, svaly zadnej strany stehna, paraspinálne svaly v hrudnej a driekovej časti). Umožňuje vám postupne zvyšovať rozsah pohybu.
Guľová hlava - na masáž svalov a fascií po tréningu. Môže sa použiť na menšie svalové skupiny, napríklad predlaktia. Dobre pôsobí pri uvoľňovaní paraspinálnych svalov pod krčnou chrbticou. Poskytuje účinok silnej relaxácie.
Kužeľová hlava - preparácia veľmi bolestivých miest, umožňuje presnú prácu v miestach nepohodlia, zvýšeného napätia, obmedzenej pohyblivosti. Je ideálna na rozvoj spúšťacích bodov, uvoľnenie plantárnej fascie. Nevhodné na prácu s kosťami!
Oceľová hlava malá - malá kontaktná plocha pre veľmi presnú masáž bolestivých bodov, s väčšou silou a nezostáva v rovnakej oblasti dlhšie ako 30 sekúnd počas používania. Silnejšia stimulácia ako s plochou hlavou.
Okrúhla oceľová hlava - ošetrenie veľmi bolestivých miest. Umožňuje presnejšiu prácu v miestach nepohodlia, zvýšeného napätia, obmedzenej pohyblivosti. Ideálna na rozvoj spúšťacích bodov, uvoľnenie plantárnej fascie. Nevhodné na prácu s kosťami.
Odpružená hlava - pôsobí ako nárazník proti vibráciám. Je vhodná na partie s citlivými svalmi alebo mierne poškodené partie. Zároveň, aby ste starším ľuďom mohli dopriať relaxačnú masáž doma, môžete si vybrať odpruženú hlavu na spomalenie vibrácií.
Hlava s výbežkami - prispôsobená tvaru paží, predlaktí, stehien, lýtok. Zlepšuje krvný obeh, pôsobí na veľkej ploche.
Ako používať masážnu pištoľ VITAMMY BODY 7?
Vyberte si jednu z ôsmich dostupných hláv, vhodnú pre masírovanú časť tela. Zapnite zariadenie posunutím vypínača ON/OFF do polohy ON. Spustite zariadenie pomocou dotykového panela a vyberte požadované otáčky (od 1 do 7). Každý ďalší dotyk panela spôsobí prepnutie zariadenia na vyšší prevodový stupeň. Prístroj sa po 10 minútach nepretržitej prevádzky automaticky vypne, čo uľahčí odpočítavanie času následných ošetrení. Pred odložením masážneho prístroja prepnite spínač do polohy OFF. Pri masáži pohybujeme pištoľou pomaly a opatrne. Pohyby by sa mali robiť pozdĺž svalových pásov. V priloženom návode na použitie sú rady, ako správne vykonávať masáž jednotlivých častí tela.
Indikácie VITAMMY BODY 7.
• Zmiernenie bolesti a kŕčov spôsobených svalovými zraneniami, vyvrtnutiami, natiahnutím.
• Eliminácia toku edémovej tekutiny v opuchnutých oblastiach.
• Uvoľnenie zhrubnutého spojivového tkaniva a fascie.
• Zníženie kyseliny mliečnej a silnejšia svalová práca.
• Svalová únava
• Použitie pri poraneniach kĺbov.
VITAMMY BODY 7 kontraindikácie.
• Aneuryzma, krvácanie
• Ochorenie srdca s kardiostimulátorom alebo defibrilátorom
• Tehotenstvo
• Rakovina
• Dôležité časti tela: hlava, tvár. krčné stavce, chrbtica, vyčnievajúce časti kostí,
• Časti tela s menším pokrytím svalmi: ako je holenná kosť, zadná časť chodidla, chrbát ruky;
• Zariadenie nepoužívajte do 90 dní po vnútornej anastomóze a nepoužívajte ho okolo imobilizovanej časti tela.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.