VITAL PLUS ACTIVE JAL

(koncentrované kvapky s kyselinou hyalurónovou) 1x45 ml

Značka: VITAL PLUS

Vital Plus Active JAL sú koncentrované kozmetické kvapky s kyselinou hyaluronovou a s rastlinnými kmeňovými bunkami. Produkt počas 24 hodín veľmi účinne a intenzívne hydratuje pokožku. Kombinácia KYSELINY HYALURONOVEJ A RASTLINNÝCH KMEŇOVÝCH BUNIEK, je mimoriadne účinná v boji proti prejavom starnutia pokožky.

20,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAL PLUS ACTIVE JAL (koncentrované kvapky s kyselinou hyalurónovou) 1x45 ml

X71816 ADC

Vital Plus Active JAL koncentrované kozmetické kvapky s kyselinou hyaluronovou a s rastlinnými kmeňovými bunkami. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Naneste pár kvapiek ráno a večer na tvár, krk a v oblasti okolo očí a krúživými pohybmi masírujte pokožku smerom zdola nahor. Po niekoľkých minútach použite pleťový krém. 

Upozornenie: Používajte len na zdravú pokožku, nepoužívajte, ak je pokožka poranená, alebo z iných dôvodov podráždená. Nepoužívajte v prípade známej citlivosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Uskladňujte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie – prípravok nekonzumujte. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak by sa v priebehu používania vyskytla citlivosť, postihnutú oblasť opláchnite väčším množstvom vlažnej vody a prípravok prestaňte používať.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.