VIGANTOLVIT OSTEO

1×30 tbl

Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3, vitamínu K2 a vápnika. Vitamín D a vápnik pomáhajú udržať normálny stav kostí a svalov.

7,49
Ušetríte 26%

Pôvodná cena:  10,19 €  ·  zľava 2,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 9.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VIGANTOLVIT OSTEO 1×30 tbl

X38995 ADC

Hlavný popis produktu

S vitamínmi D3, K2 (vo forme MK-7) a vápnikom.

Vitamín D napomáha vstrebávaniu a využitiu vápnika v ľudskom tele. Vápnik je základný stavebný kameň kostí, potrebný aj pre správne fungovanie svalov. Vitamín K2 pomáha tvoriť základnú štruktúru kostí, do ktorej sa vápnik zabudováva. Prípravok Vigantolvit Osteo odporúčame osobám s aktívnym životným štýlom, športovcom, starším ľuďom a ženám po menopauze.S vitamínmi D3, K2 (vo forme MK-7) a vápnikom.

Vitamín D napomáha vstrebávaniu a využitiu vápnika v ľudskom tele. Vápnik je základný stavebný kameň kostí, potrebný aj pre správne fungovanie svalov. Vitamín K2 pomáha tvoriť základnú štruktúru kostí, do ktorej sa vápnik zabudováva.

Prípravok Vigantolvit Osteo odporúčame osobám s aktívnym životným štýlom, športovcom, starším ľuďom a ženám po menopauze.

Vitamín D

• prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika

• pomáha udržať normálny stav kostí a zubov

• prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov

• pomáha udržať normálnu hladinu vápnika v krvi

Vitamín K

• pomáha udržať normálny stav kostí• prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi

Vápnik

• je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov

• napomáha normálnej činnosti svalov

Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 tabletu denne. Zapite pohárom vody. Mesačné balenie.Zloženie:Vitamín D3 1000 I.U., vitamín K2 75 mikrogramov a vápnik 500 mg v jednej tablete. Uhličitan vápenatý; objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, maltodextrin; povlaková látka: polyvinylalkohol, polyetylénglykol a mastenec, sacharóza; farbivá: uhličitan vápenatý, škrob, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý a horečnaté soli mastných kyselín; objemové činidlá: zosieťované sodná soľ karboxymetylcelulózy; sodná soľ karboxymetylcelulózy, stredné nasýtené triacylglyceroly (z plne hydrogenizovanej palmového/kokosového oleja), menachinón (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3).

Neobsahuje laktózu a lepok. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Ak užívate lieky znižujúce zrážanlivost krvi (antikoagulačné lieky), poraďte sa so svojím lekárom skôr ako začnete tento prípravok užívat, kedže obsahuje vitamín K2. Neužívajte súčasne iné prípravky s vitamínom D. Osoby s ochorením obličiek, s vysokou hladinou vápnika (v krvi alebo moči) alebo osoby s rizikom vzniku obličkových kameňov by sa mali poradiť so svojím lekárom skôr ako začnú užívať výživový doplnok obsahujúci vitamín D. Prípravok je určený pre dospelých. Nevhodný pre tehotné ženy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale a chráňte pred priamym slnečným svetlom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.