VERSACE EROS POUR FEMME TOALETNA VODA 30ML

1×30 ml, dámska toaletná voda

Značka: VERSACE

Vôňa Versace Eros prináša osvieženie do horúcich letných dní. Teraz už nič nebráni letným románikom plným túžby a spaľujúcej vášne.

41,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: VERSACE EROS POUR FEMME TOALETNA VODA 30ML 1×30 ml, dámska toaletná voda

X69678

Hlavný popis produktu

Nechajte si porozprávať príbeh o tom, ako boha lásky Erosa zviedla krásna a silná žena. Emócie tohto románika ukrýva dámska toaletná voda Versace Eros Pour Femme, s ktorou na každej romantickej schôdzke zažiarite.

Vôňa Versace Eros prináša osvieženie do horúcich letných dní. Teraz už nič nebráni letným románikom plným túžby a spaľujúcej vášne.

ovocná, citrusová vôňa
pre ženy túžiace užiť si leto plné vášne
najlepšie vynikne na jar a v horúcich letných dňoch
Zloženie vône
Osvieženie do horúcich dní prináša citrón s mandarínkou v spojení so sladkými malinami a bielymi ríbezľami. Lákavé kvetinové tóny má na svedomí frézia, magnólia, jazmín a kvet pomarančovníka. Vašu príťažlivosť podčiarkne aróma exotického pačuli spolu s drevitými tónmi a osobitým pižmom.

Príbeh vône
Toaletná voda Eros Pour Femme bola na trh uvedená v lete roku 2016. Je inšpirovaná parfumovanou vodou rovnakého názvu a zostáva rovnako originálna a rozpoznateľná. Aj dizajn flakónika je identický, s výnimkou strednej časti, ktorú dizajnéri nechali priehľadnú.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.