Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg)

1×3 ks, spot-on proti parazitom

Značka: VECTRA
2.0

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred veľkým množstvom parazitov naraz. Účinkuje na blchy aj ich vývojové štádiá, kliešte, komáre, bodavky stajňové a flebotómy. Prípravok má repelentný a hubiaci účinok. Parazit je usmrtený skôr, ako sa prichytí a začne cicať krv, nemôže tak nakaziť psa nebezpečnými chorobami.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
29,99
Ušetríte 17%

Pôvodná cena:  35,99 €  ·  zľava 6,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 35.19 €

Doprava zadarmo

O produkte: Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg) 1×3 ks, spot-on proti parazitom

X54709

Hlavný popis produktu

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom.

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu repelentnému a hubiacemu účinku znižuje riziko prenosu babeziózy, lymskej boreliózy a ďalších ochorení prenosných z kliešťov a komárov.

Bráni blchám cicať krv do 5 minút a zabíja blchy na psovi do 2 hodín. Prípravok sa jednoducho aplikuje na kožu, kde aj účinkuje v lipidovej vrstve kože na vonkajšie parazity a nezaťažuje tak vnútorné orgány psa. Predĺžená a hladká špička aplikátora uľahčuje podanie prípravku priamo na kožu bez rizika jej poranenia.

K dispozícii je 5 veľkostí balenia vhodných pre každého psa. Vectra 3D spot-on pre psy je veľmi šetrná a bezpečná pre psy od 7 týždňov veku a hmotnosti nad 1,5 kg.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.