Včelobal M

1×1 ks, prírodný obal na potraviny

Značka: VČELOBAL

Včelobal je 100% prírodný, ekologický obal na potraviny. Jedným včelobalom dokážete nahradiť desiatky metrov potravinovej fólie, pretože jeho životnosť je minimálne jeden rok. Vďaka voskovej vrstve zabraňuje oxidácii a vaše jedlo udržiava dlhšie čerstvé.

6,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Včelobal M 1×1 ks, prírodný obal na potraviny

X015428

Hlavný popis produktu

Rozmer voskového obalu vhodný na zabalenie rožka, desiaty pre deti či do práce. Odkrojená hrudka syra, či melóna alebo tekvice vďaka Včelobalu nevyschnú ale ostanú čerstvé.

ZLOŽENIE:

Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, bio SK repkového oleja a včelieho vosku. Prírodný včelí vosk má antibakteriálne účinky, borovicová živica pôsobí antimykoticky teda proti plesniam, repkový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť. Včelobaly prešli národnými testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.

STAROSTLIVOSŤ:

Starostlivosť spočíva vo vytrasení omrviniek po použití. V prípade potreby je možné obal opláchnuť vlažnou vodou spolu s eko saponátom a hubkou. Životnosť včelobalov je viac ako rok, avšak voskovú vrstvu je možné kedykoľvek obnoviť Včelopravárom. Po doslúžení je možné obal nastrihať na menšie kúsky a skompostovať.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.