Uxitol 10 Silkhand

balzam na ruky 1x50 ml

Značka: UXITOL

Balzam na ruky je určený na ošetrenie suchej, zhrubnutej a popraskanej kože na dlaniach a rukách. Obsahuje 10% ureu a ďalšie vyživujúce zložky, ktoré prenikajú hlboko do kože a dodávajú optimálne zvláčnenie a hydratáciu.

4,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Uxitol 10 Silkhand balzam na ruky 1x50 ml

X48479 ADC

Balzam na ruky je určený na ošetrenie suchej, zhrubnutej a popraskanej kože na dlaniach a rukách. Obsahuje 10% ureu a ďalšie vyživujúce zložky, ktoré prenikajú hlboko do kože a dodávajú optimálne zvláčnenie a hydratáciu. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Naneste dostatočné množstvo balzamu na čisté a suché ruky aj dlane 2x denne (ráno a večer) a vmasírujte do pokožky. Balzam je možné používať pravidelne každý deň aj ako preventívnu starostlivosť.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Prípravok nesmú používať osoby so známou precitlivenosťou na ktorúkoľvek zložku prípravku. Nepoužívajte na otvorené rany. Zamedzte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. V prípade výskytu miestnej vyrážky, alebo podráždenia, prestaňte prípravok používať a poraďte sa s Vaším lekárom. Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov