TrueLife SonicBrush Compact

1×1 ks, sonická zubná kefka

Značka: TRUELIFE

Sonická zubná kefka, 70 000 pohybov/minúta, 4 režimy čistenia – Clean, Sensitive, Massage, Whiten, časovač, výdrž batérie 30 dní, 3 náhradné hlavice (Standard, Sensitive, Whiten), cestovné puzdro, nabíjacia základňa, kompaktný dizajn, farba: biela.

32,19
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife SonicBrush Compact 1×1 ks, sonická zubná kefka

X51630 ADC

TrueLife SonicBrush Compact Pretože zuby máte len jedny

Zdravé zuby a ďasná? Spoľahnite sa aj vy na kefku SonicBrush Compact s modernou sonickou technológiou SonicTrue®. Vďaka jej starostlivost získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Štetinky kefky kmitajú vysokou rýchlosťou až 70 000 pohybov za minútu a každým pohybom odstránia maximum zubného povlaku. Môžete vyberať zo 4 režimov čistenia. Kefka je kompaktných rozmerov a vďaka praktickému cestovnému puzdru si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou. Batéria vydrží celých 30 dní. Balenie obsahuje sonickú kefku, dobíjaciu stanicu, tri náhradné hlavice (Sensitive, Standard, Whiten) a cestovné puzdro.

Špeciálna starostlivosť pre vaše potreby

SonicBrush Compact v sebe má 4 režimy čistenia, ktoré sa komplexne postarajú o vaše ústa. Režim Clean je najbežnejší a hodí sa pre každodenné používanie. Citlivé zuby a ďasná môžete s kľudom zveriť režimu Sensitive. Ku krásnému bielemu úsmevu vám pomôže režim Whiten a príjemnú masáž ďasien zaistí režim Massage.

Sonická technológia SonicTrue® zničí zubný povlak

Hlavica kefky kmitá vo vysokej frekvencii 70 000 pohybov za minútu. Jemné vibrácie nedajú šancu zubnému povlaku, pigmentovým škvrnám ani baktériám. Technológia SonicTrue® je oproti rotačným kefkám šetrnejšia k zubnej sklovine. Kefka zároveň víri pastu s vodou, vháňa ich do medzizubných priestorov a tým ich pomáha čistiť.

Na doma aj do kufra

SonicBrush Compact sa vám so svojimi malými rozmermi vôjde do každej tašky. Prvotriednu zubnú hygienu si tak užijete aj na cestách. Nabíjací stojanček môže zostať doma. Batérie v kefke vydržia až 30 dní čistenia. Svojim minimalistickým dizajnom doplní vašu kúpeľňu a jediné tlačidlo zaistí jednoduché ovládanie.

Všetko pro vaše zuby

S kefkou SonicBrush Compact zvládnete kompletnú dentálnu hygienu. Súčasťou balenia sú 3 náhradné hlavice rôznych typov Standard pre bežné čistenie, Sensitive pre citlivejšie zuby a Whiten pre bieliaci efekt. Hlavica vydrží až 3 mesiace používania, potom sa začne strapkať, ztrácať účinnosť a navyše sa na nej hromadia baktérie. Naštastie sú hlavice opatrené modrými štetinami, ktoré po 3 mesiacoch vyblednú a vy tak viete, že je načase hlavice vymeniť.

Šetrná sonická technológia SonicTrue®

Sonické kefky pracujú na báze vysokorýchlostného kmitania a vibrácií o frekvencii 70 000 pohybov za minútu. Hlava kefky neničí zubnú sklovinu a hodí sa i pre citlivé zuby.

4 režimy čistenia

Pre maximálnu účinnosť sme kefku vybavili hneď štyrmi režimami. Dohromady sa skvele postarajú o vaše ústa či chcete mať belší úsmev, správne prekrviť ďasná alebo si len efektívne vyčistiť zuby.

30 dní na jedno nabitie

Kefka SonicBrush Compact vydrží na jedno nabitie až 30 dní používania. Kefku si môžete tak vziať kamkoľvek so sebou.

Automatický časovač

Časovač postráži správnu dobu čistenia a po dvoch minútach kefku vypne.

30sekundový interval

Kefka vám dá každých 30 sekúnd vedieť, že by ste sa mali presunúť na ďalšiu časť úst. Čistenie tak bude rovnomerné a zdravé.

Funkcia pamäť

Kefka si pamätá posledný použitý režim a pri ďalšom použití ho automaticky aktivuje.

3 typy hlavíc v balení

Súčasťou balenia sú 3 náhradné hlavice Compact rôznych typov Standard pre bežné čistenie, Sensitive pre citlivejšie zuby a Whiten pre bieliaci efekt.

Indikácia výmeny hlavíc

Hlavice disponujú modrými štetinkami, ktoré indikujú mieru opotrebovania. Ľahko poznáte, že je načase hlavicu vymeniť.

Kompaktný dizajn

Kefka je kompaktná a vôjde sa vám do bežnej hygieny. Stojanček s nabíjačkou rovnako jednoducho zbalíte a vezmete kamkoľvek so sebou.

Bez BPA a ftalátov

Kefka je vyrobená z prémiových materiálov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty.

Vodotesný dizajn

Vďaka stupňu krytia IPX7 sa nemusíte báť použiť kefku napríklad aj v sprche.

Cestovné puzdro

Súčasťou balenia je praktické puzdro, ktoré sa vám pohodlne vôjde do hygienickej taštičky.

Parametre

Výdrž batérie30 dní (2× denne 2 minúty)
NabíjanieBezdrôtové indukčné zo základne
Počet pohybovAž 70 000 pohybov/min
RežimyClean, Sensitive, Massage, Whiten
Časovač2 min (interval po 30s)
PamäťÁno
Doplnkové hlaviceCompact (Standard, Sensitive, Whiten)
Rozmery kefky2,5 cm × 17,0 cm × 2,5 cm (š × v × h)
Hmotnosť kefky100 g
Hmotnosť kefky so základňou166 g
VodeodolnosťIPX7

Obsah balenia

  • Kefka SonicBrush Compact
  • 3× hlavica Compact (2× Standard, 2× Sensitive, 2× Whiten)
  • Nabíjacia stanica s USB káblom
  • Cestovné puzdro
  • Návod

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.