Trudi Baby detský výživný olej s materskou kašičkou

1×150 ml, olej

Značka: TRUDI BABY
  • Olej je vhodný aj na čistenie hlavičky dieťaťa, najmä ak má seboroickú dermatitídu (šupinky vo vlasoch dojčiat). Potrite postihnutú oblasť vatovým tampónom namočeným v Trudi detskom výživnom oleji, prispejete (aj vďaka prítomnosti materskej kašičky a obsiahnutému oleju rastlinného pôvodu) k jej lepšiemu hojeniu.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
6,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Trudi Baby detský výživný olej s materskou kašičkou 1×150 ml, olej

X33962

Hlavný popis produktu

V prvých mesiacoch života dieťaťa je výživný olej nepostrádateľným pomocníkom pre šetrné ošetrenie pokožky v oblasti plienok. Olej je vhodný aj na čistenie hlavičky dieťaťa, najmä ak má seboroickú dermatitídu (šupinky vo vlasoch dojčiat). Potrite postihnutú oblasť vatovým tampónom namočeným v Trudi detskom výživnom oleji, prispejete (aj vďaka prítomnosti materskej kašičky a obsiahnutému oleju rastlinného pôvodu) k jej lepšiemu hojeniu.

Použitie: Po kúpeli či umytí zahrejte v dlani výživný olej a jemne ho vmasírujte do vlhkej detskej pokožky. V prípade ošetrenia hlavičky naneste na vlasatú časť hlavy väčšie množstvo oleja a po uvoľnení šupiniek jemne vyčešte uvoľnené časti kože. Pred použitím pretrepte.

Zloženie INCI: Ethylhexyl Stearate; Ethylhexyl Cocoate; Cocos Nucifera Oil; Caprylic/Capric Triglyceride; Parfum; Royal Jelly Extract

Spotreba: Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.
Skladovanie: Skladujte pri teplote nižšej ako 50° C, uchovávajte na tmavom a suchom mieste mimo zdrojov tepla.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov