Trudi Baby

Zoradiť podľa
1×150 ml, olej
Olej je vhodný aj na čistenie hlavičky dieťaťa, najmä ak má seboroickú dermatitídu (šupinky vo vlasoch dojčiat). Potrite postihnutú oblasť vatovým tampónom namočeným v Trudi detskom výživnom oleji, prispejete (aj vďaka prítomnosti materskej kašičky a obsiahnutému oleju rastlinného pôvodu) k jej lepšiemu hojeniu.
1×100 ml, detská masť
Detská masť proti zapareninám poskytuje okamžitú pomoc pre zaparenú a podráždenú pokožku dieťaťa. Vďaka ryžovému škrobu, bambuckému maslu a aloe vera pokožku regeneruje, hydratuje, upokojuje a udržuje ju hladkú a pružnú. Masť nie je nutné oplachovať a možno ju používať každý deň. Dermatologicky testované na citlivú pokožku.
1×100 ml, krém
Detský upokojujúci hydratačný krém s propolisom obsahuje veľké množstvo upokojujúcich aj čistiacich látok. Prítomnosť propolisu v detskom hydratačným kréme je dôležitá pre jeho upokojujúce aj čistiace účinky.
1×100 ml, krém
Nature hypoalergénny dojčenský ochranný krém s výťažkami z kosatca a fialky pomáha vytvárať ochranný film proti pôsobeniu mikróbov, upokojuje a hydratuje pokožku.

Výrobky novej rady Trudi starostlivosť o dieťa sú vyrobené z medu, peľu, nektáru, včelieho vosku a propolisu. Vďaka jemnosti použitých surovín sú výrobky vhodné pre kaźdodennú starostlivosť o batoľatá, počnúc kúpeľom až po prebaľovanie.

\ \

 

\