Trudi Baby detský upokojujúci hydratačný krém s propolisom

1×100 ml, krém

Značka: TRUDI BABY

Detský upokojujúci hydratačný krém s propolisom obsahuje veľké množstvo upokojujúcich aj čistiacich látok. Prítomnosť propolisu v detskom hydratačným kréme je dôležitá pre jeho upokojujúce aj čistiace účinky.

4,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Trudi Baby detský upokojujúci hydratačný krém s propolisom 1×100 ml, krém

X33964

Hlavný popis produktu

Trudi upokojujúci hydratačný krém je nenahraditeľný pri prevencii poveternostných vplyvov ako sú vietor, slnko alebo chlad. Tieto vplyvy spôsobujú začervenanie v tvári a na rukách dieťaťa. Detský upokojujúci hydratačný krém s propolisom obsahuje veľké množstvo upokojujúcich aj čistiacich látok. Prítomnosť propolisu v detskom hydratačným kréme je dôležitá pre jeho upokojujúce aj čistiace účinky. Je ideálne použiť ho zakaždým, keď je pokožka dieťaťa červená alebo drsná.

Použitie: Nanášajte na čistú pokožku tela aj tváre a jemne rozotrite. Používajte kedykoľvek podľa aktuálnej potreby. Nechajte na pokožke do úplného vstrebania.

Zloženie INCI: Aqua; Ethylhexyl Cocoate; Glycerin; Butyrospermum Parkii Butter; Cetearyl Alcohol; Glyceryl Stearate; Peg-100 Stearate;Ethylhexyl Stearate; Cocos Nucifera Oil; Dimethicone; Urea; Sorbitan Stearate; Phenoxyethanol; Parfum; Polysorbate 60; Bisabolol; Propylene Glycol; Benzoic Acid; Carbomer; Dehydroacetic Acid; Lactic Acid; Ethylhexylglycerin; Propolis

Spotreba: Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.
Skladovanie: Skladujte pri teplote nižšej ako 50° C, uchovávajte na tmavom a suchom mieste mimo zdrojov tepla.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.