Topnatur ColonFit BASIC

1×180 cps, výživový doplnok

Značka: TOPNATUR

ColonFit je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií. Pri jeho každodennom užívaní dodá vášmu telu dostatočný príjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultúry – priateľské baktérie a živiny pre ich rast.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
15,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Topnatur ColonFit BASIC 1×180 cps, výživový doplnok

X36910 ADC

Prípravok obsahuje psyllium (rozomleté osemenie skorocelu indického), inulín (extrahovaný z čakanky), živé bakteriálne kultúry (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus). 

Spôsob použitia

Prípravok sa zvyčajne užíva v dávke 1 až 2x denne v množstve 5 kapsúl najlepšie 10 minút pred jedlom. Každých 5 kapsúl zapiť aspoň 200 ml vody. Po dvoch týždňoch sa môže dávkovanie znížiť na polovicu.
Deti a dospievajúci v dávke 2 kapsúl 1-2x denne, zapiť vodou alebo ovocnou šťavou (v min. objeme 200 ml). Podávanie deťom mladším ako 12 rokov by mali rodičia konzultovať so svojím lekárom. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nekonzumovať bez tekutín, môže zapríčiniť dusenie. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.