Teplovzdušná kefa 2v1 BEURER HC 45 Ocean

Značka: BEURER

Rovné, objemné alebo vlnité vlasy? Teplovzdušná kefa HC45 Ocean to umožňuje! Pomocou tohto zariadenia je možné vlasy sušiť a súčasne upravovať

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušná kefa 2v1 BEURER HC 45 Ocean

98b4ebc1-4c76-4900-80e4-d1e6f12b84b7

Hlavný popis produktu

Rovné, objemné alebo vlnité vlasy? Teplovzdušná kefa HC45 Ocean to umožňuje! Pomocou tohto zariadenia je možné vlasy sušiť a súčasne upravovať. To nielen šetrí čas, ale umožňuje vám tiež jednoducho vytvoriť elegantný vzhľad bez akéhokoľvek ďalšieho vybavenia, ako sú kulmy alebo žehličky na vlasy. V závislosti od štruktúry vlasov je možné použiť dve nastavenia teploty a rýchlosti fúkania a funkciu studeného vzduchu. Keramický keratínový povlak zaisťuje ochranu vašich vlasov počas stylingu. Oválny tvar zariadenia zaisťuje fantastický výsledok, pretože znamená, že objem sa dá generovať priamo v koreňoch. Iónová funkcia dodáva vlasom dodatočný lesk a hebkosť. Štýlová modro-zelená farba robí vytváranie jemných vĺn ešte zábavnejšími. Zariadenie pracuje s výkonom 1 000 wattov, má kábel otočný o 360 stupňov a praktické závesné očko, čo znamená, že zamotané káble sú minulosťou. Teplovzdušná kefa 2v1 BEURER HC 45 Ocean - sušenie a styling v jednom kroku!

Charakteristika a technické údaje:
2v1 - sušenie a styling v jednom kroku
Špeciálna kombinácia štetín vlasy jemne rozčesáva
Keramicko-keratínový povlak na ochranu vlasov
Oválny tvar vytvára objem priamo od koreňov vlasov
2 nastavenia teploty a rýchlosti prúdenia vzduchu
Funkcia studeného vzduchu
Iónová funkcia pre hladké a lesklé vlasy
Výkon: 1 000 Watt
Otočný kábel o 360 °C
Praktické pútko na zavesenie
Rozmery výrobku (DxŠxV): 40 x 9,5 x 7,6 cm
Hmotnosť výrobku: 475 g
Napájanie: 220 – 240 V
CE: áno

Nová Ocean Line od spoločnosti Beurer umožňuje perfektný styling vlasov doma. V novej Petrol blue - petrolejovej (modro-zelenej) farbe sú výrobky obľúbené u každého, kto miluje moderný, prepracovaný dizajn. Ocean Line: Styling vlasov so skutočným WOW efektom.

Sušiče vlasov od nemeckej spoločnosti Beurer zaručujú rýchle sušenie, optimálnu starostlivosť a poskytujú vašim vlasom tú najlepšiu možnú starostlivosť, ako aj extra lesk vďaka inovatívnej iónovej technológii. Pretože cítiť sa dobre znamená cítiť sa krásne.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.