Sušička potravín Adler AD 6658

Značka: ADLER

Praktická sušička potravín Adler AD6658 s výkonom 550 W je vhodná na sušenie húb, zeleniny, ovocia ale aj byliniek

51,99

O produkte: Sušička potravín Adler AD 6658

df05e17b-1318-49ec-941c-de844bdeb5f0

Hlavný popis produktu

Praktická sušička potravín Adler AD6658 s výkonom 550 W je vhodná na sušenie húb, zeleniny, ovocia ale aj byliniek. Vďaka procesu dehydratácie sa tieto produkty ľahko uchovávajú. Sušička potravín pracuje naozaj ticho a neruší každodenný život svojim hlukom. Veľké sitá umožňujú umiestniť na ne množstvo menších produktov. Zároveň skutočnosť, že sitá je možné umiestniť na seba, zaručuje, že zariadenie zaberá málo miesta. Proces dehydratácie môže prebiehať s rôznou intenzitou vďaka plynulej regulácii teploty. Z bezpečnostných dôvodov je sušička potravín vybavená systémom ochrany pred prehriatím, ktorý automaticky vypne zariadenie, keď je to potrebné.
V priebehu rokov vzrástol záujem o rôzne spôsoby spracovania potravinárskych produktov. Sušenie sa stalo jednou z najobľúbenejších techník, ktorá dobre funguje nielen pri jesennom zbere húb. Dokážete to so sušičkou potravín Adler AD6658. Je to najjednoduchší spôsob, ako predĺžiť trvanlivosť vašich obľúbených produktov a zabezpečiť si zdravé maškrty alebo hodnotné ingrediencie do iných jedál.

Charakteristika a technické údaje:
Sušička potravín
Ovládací panel s LCD displejom
5 rovnomerne rozmiestnených sít pre lepšiu cirkuláciu vzduchu
Polypropylénové sitá
2310 cm2 sušiacej plochy
Výška podnosu: 2,5 cm
Teplotný rozsah: 35-70 °C
Časovač: 1-70 hodín
Výkon: nom. 230 W, max. 550 W
Veľkosť produktu: 31,5 x 28 x 25 cm
Hmotnosť: 1,84 kg

Model AD6658 má kompaktnú konštrukciu, obdĺžnikový tvar a malé rozmery, čo pomáha pri skladovaní. Vnútri je až päť podnosov a pri rovnomernej cirkulácii vzduchu je jednoduchšie sušiť viac produktov súčasne. Podnosy sú vyrobené z polypropylénu, jeden má výšku 2,5 cm, čo umožňuje umiestniť naň hrubšie plátky ovocia, zeleniny alebo mäsa a sušiaca plocha je 2310 cm2.
Sušička má zabudovaný časovač. Dobu jeho prevádzky si môžete nastaviť od 1 do 70 hodín. Teplotný rozsah je od 35 do 70°C, takže tu môžete sušiť akékoľvek produkty. AD6658 je zariadenie, ktoré vám umožní vyrobiť si doma zdravé ovocné a zeleninové pochúťky, vlastnú podravku alebo sušené mäso, ryby, či dokonca cestoviny.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.