Súprava zastrihávačov Camry CR 2935

Značka: CAMRY

Hľadáte dokonalý holiaci strojček? Nemusíte ďalej prehľadávať popisy produktov

18,99

O produkte: Súprava zastrihávačov Camry CR 2935

566e9490-2f59-43ce-a24e-be73d196186d

Hlavný popis produktu

Hľadáte dokonalý holiaci strojček? Nemusíte ďalej prehľadávať popisy produktov. Multifunkčná súprava zastrihávačov Camry CR2935 splní očakávania tých najnáročnejších! Ide o multifunkčnú súpravu, ktorá umožňuje rýchlo a bezbolestne odstrániť nežiaduce chĺpky z rôznych častí tela pomocou jedného holiaceho strojčeka a niekoľkých nástavcov. Inovatívne vybavenie, praktické nástavce a štýlový dizajn z neho robia dokonalý darček!
Výhodou strojčeka je jeho funkčnosť. Početné nástavce vám umožňujú poradiť si s chĺpkami aj na citlivých miestach: odstráňte ich alebo zastrihnite. Môžete si ho vziať na dovolenku alebo služobnú cestu a použiť ho aj doma. Vďaka elegantnému puzdru, pohodlnej rukoväti a spínaču na ľahko dostupnom mieste je používanie holiaceho strojčeka takmer intuitívne. Čistiaca kefka pomáha udržiavať prístroj čistý a tým predlžuje jeho životnosť.

Charakteristika a technické údaje:
Holiaci strojček s mikrofóliou so širokou hlavou a nástavcom
Okrúhly holiaci strojček na tvár
Zastrihávač obočia - s prídavným nástavcom na zastrihávanie
Zastrihávač oblasti bikín - s pohyblivou čiapočkou
Zastrihávač nosa
Čistiaca kefka
Kryt: hliník
Nabíjanie: USB kábel (súčasťou balenia)
Kapacita batérie: 400 mAh Ni-Mh
Doba nabíjania: 8 hodín
Pracovný čas: 45 min
Rozmery: 140 x 30 mm
Hmotnosť: 140 g

Odstraňovanie chĺpkov z rôznych miest tela, úprava obočia alebo odstraňovanie vyčnievajúcich chĺpkov z nosa alebo uší je stálou starostlivosťou a zvyčajne si vyžaduje použitie niekoľkých typov zariadení. Žiadna z dám nechce používať niekoľko zariadení, ktoré zaberajú miesto v kúpeľni alebo kozmetickom kufríku. Našťastie existuje riešenie, ktoré ocení každý nadšenec hladkej a upravenej pokožky.
Holiaci strojček so zastrihávačom zmení každodennú starostlivosť a zabráni vám vrátiť sa k starým riešeniam. Holiaci strojček so širokou hlavou vám pomôže rýchlo a bezbolestne odstrániť nežiaduce chĺpky z rôznych oblastí tela, ako sú nohy alebo ruky. Okrúhly holiaci strojček na tvár je určený na odstraňovanie fúzov a hrubších chĺpkov okolo čeľuste a brady. O skrátenie chĺpkov na citlivých partiách sa postarajú nadstavce ako zastrihávač obočia, zastrihávač nosa alebo zastrihávač bikín. Rýchlo vylepšíte obočie alebo pripravíte svoje telo na opaľovanie v plavkách.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.