Sunar Expert AR+Comfort 1, 700g

1×700 g

Značka: SUNAR

Sunar Expert AR+Comfort 1 je špeciálna počiatočná mliečna výživa vhodná pre deti so zažívacími problémami v priebehu prvých mesiacov života. Je určená pre deti od narodenia a obsahuje unikátnu receptúru zostavenú zo všetkých dôležitých nutričných zložiek.

14,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Expert AR+Comfort 1, 700g 1×700 g

D1376

Hlavný popis produktu

Sunar Expert AR+Comfort 1 predstavuje riešenie 3 v 1 na najčastejšie zažívacie problémy, ako je grckanie, zápchy a koliky. Obsahuje látky prirodzene sa vyskytujúce v materskom mlieku, okrem iného aj mliečny tuk, ktorý mu dodáva lahodnú mliečnu chuť a vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. Ďalej obsahuje špeciálnu účinnú látku karubin, získavanú zo semien svätojánskeho chleba, ktorá prispieva k zahusteniu obsahu žalúdka a tým aj zníženiu výskytu grckania. So Sunarom tak nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše bábätko bude mať spokojné bruško. Pretože bábätko, ktoré je dobre napapané a netrápi ho zažívacie problémy, je spokojné bábätko. A to je najdôležitejšie.

Spôsob prípravy:
Starostlivo si umyte a osušte ruky. Vysterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút.
V inej nádobe prevarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40 °C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovanej fľaše (viď dávkovacia tabuľka). Nespotrebovanú prevarenú vodu už na ďalšiu prípravu mlieka nepoužívajte.
Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (viď dávkovacia tabuľka). Dobre zavrite a dôkladne pretrepte, až sa prášok rozpustí. Používajte vždy iba priloženú odmerku.
Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na vnútornej strane zápästia, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37–40 °C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Vždy podávajte iba čerstvo namiešanú porciu. Pripravenú porciu spotrebujte do 2 hodín. Nespotrebovanú porciu ďalej neuchovávajte a znovu nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

Zloženie
Odtučnené mlieko, smotana (obsahuje mliečný tuk), demineralizovaná srvátková bielkovina (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), galaktooligosacharidy (GOS) (z mlieka), kukuričný škrob, maltodextrín, koncentrát srovátkovej bielkoviny (z mlieka), karubin 1 %, emulgátor: sójový lecitín, rybí olej, chlorid draselný, citran sodný, citran vápenatý, antioxidant: extrakt s vysokým obsahom tokoferolov, L-askorbyl-6-palmitát), cholín chlorid, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, síran horečnatý, hydroxid draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, taurín, hydroxid vápenatý, inozitol, síran železnatý, cytidín 5´-monofosfát (CMP), síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5´-monofosfosfátu (UMP), retinyl acetát, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, L-karnitín, adenosín 5´-monofosfofát (AMP), sodná soľ guanosín 5´-monofosfosfátu (GMP), sodná soľ inosín 5´-monofosfátu (IMP), fytomenadión, síran meďnatý, nikotínamid, D-biotín, tiamínhydrochlorid, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, jodid draselný, kyselina listová, síran mangánatý, seleničitan sodný.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.