STOPKAŠEĽ Medical sirup OD 1 ROKU 100+50 ml NAVYŠE

1×150 ml, sirup proti kašlu

Zdravotnícka pomôcka, sirup určený pre deti od 1 roka. Obsahuje prírodné látky (extrakt skorocelu, materinej dúšky, ruže šípovej, slezu maurského, beta glukán), ktoré pomáhajú zmierniť príznaky bežných chorôb spojených s nachladnutím ako je kašeľ, škrabanie v krku a bolesť v krku.

5,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: STOPKAŠEĽ Medical sirup OD 1 ROKU 100+50 ml NAVYŠE 1×150 ml, sirup proti kašlu

X52595 ADC

Zdravotnícka pomôcka, sirup určený pre deti od 1 roka. Obsahuje prírodné látky (extrakt skorocelu, materinej dúšky, ruže šípovej, slezu maurského, beta glukán), ktoré pomáhajú zmierniť príznaky bežných chorôb spojených s nachladnutím ako je kašeľ, škrabanie v krku a bolesť v krku. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pred otvorením pretrepať.
Do 10 kg telesnej hmotnosti sa užíva 2 krát denne 2,5 ml prípravku, najlepšie ráno po jedle a večer pred spaním.
Na každých ďalších 5 kg sa jednotlivá dávka zvyšuje o 2,5 ml. Pre vyššiu účinnosť sa odporúča pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Užívanie prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, preto sa odporúča pokračovať v užívaní tiež niekoľko dní po ustúpení ťažkostí.

Upozornenie: Prípravok je vhodný pre deti od 1 roku. Prípadný sediment je prirodzenou vlastnosťou produktu. Po otvorení uchovávajte v chlade a tme, spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov. Prípravok odkladať mimo dosahu detí! Neužívať pri precitlivenosti na niektorú obsahovú zložku. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.