STERIMAR baby Hygiena nosa

1×50 ml, nosový sprej s obsahom morskej vody

Značka: STÉRIMAR

Jemne a šetrne čistí detský nos. Má špeciálny anatomicky tvarovaný aplikátor pre malé nošteky. 100% prírodný, bez konzervačných látok. Pre deti od 0 do 3 rokov veku.

8,19 ušetríte 1,80 €

Pôvodná cena 9,99 €, zľava 18%

Najnižšia cena pred zľavou: 9.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: STERIMAR baby Hygiena nosa 1×50 ml, nosový sprej s obsahom morskej vody

P89331 ADC

Hlavný popis produktu

Mikrosprej morskej vody pre každodennú hygienu nosa deti od narodenia do 3 rokov.

Fyziologický roztok obsahuje rovnakú koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Špeciálny na detský noštek tvarovaný aplikátor sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka. Jemne a šetrne vyčistí detský noštek aj u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky). Mikrosprej morskej vody pre každodennú hygienu nosa deti od narodenia do 3 rokov. Fyziologický roztok obsahuje rovnakú koncetráciu solí ako tekutiny v bunkách ľudského tela. Špeciálny na detský noštek tvarovaný aplikátor sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka. Jemne a šetrne vyčistí detský noštek aj u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky). 

• pre každodennú hygienu nosa bez obmedzenia doby podávania

• ako prevencia nádchy

• doplnok pri liečbe nádchy k vyčistenie nosa pred podaním liečiva

• vhodný k rekonvalescencii nosa po liečbe alebo chirurgickom zákroku

• 100% prírodný, bez konzervačných látok

Ako používať Stérimar Hygiena nosa baby: Pred prvým použitím vykonajte krátky strek do priestoru, aby ste spustili systém. Dieťa vo veku do 2 rokov uložte na bok, dieťa od 2 rokov posaďte. Nakloňte hlavu dieťaťa na jednu stranu (nikdy dozadu) a jemne vložte aplikátor do hornej nosovej dierky. Do každej nosovej dierky vstreknite raz alebo dvakrát. Odporúčaná jedného vstreku je približne 2 až 3 sekundy, prípadne dlhšie tak, aby sa roztok dostal do celej nosovej dutiny a tak ju dôkladne prečistil. Nadbytočný roztok nechajte vytiecť a potom nos vyfúkajte.

Odporúčané dávkovanie: 2 až 6 vstrekov do každej nosovej dierky v priebehu dňa. Ak je nosová sliznica podráždená, môže sa pri používaní objaviť pocit štípania v nose.

Zloženie: filtrovaná morská vodaUpozornenie:Pozorne si prečítajte návod na použitie na obale prípravku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.