Stadlerform Zoe Black

1×1 ks, difúzer

Difuzér Stadler Form s efektom plameňa, do 30m2/75 m3, 8 g pary/h, nádoba 80 ml, prevádzka 10 h/nad.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
49,29
Doprava zadarmo

O produkte: Stadlerform Zoe Black 1×1 ks, difúzer

X64912

Hlavný popis produktu

Jedinečné jantárové svetlo Amber Light™

Jantárové svetlo Amber Light™ Zoe zviditeľnilo a oteplilo inak chladnú hmlu. Bronzovo sfarbený “plameň sviečky” dodáva každej miestnosti do 30 m2 pôvabný nádych, romantickú atmosféru a vytvára chvíle pohody až celých 10 hodín.

Ako funguje aróma difuzér Zoe?

Pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov na mimoriadne jemnú prevoňanú hmlu, ktorú rozptyľuje do svojho okolia. Je to najšetrnejší a najúčinnejší spôsob šírenia vône do priestoru.

Užívajte si aromaterapiu kdekoľvek

Aróma difuzér Zoe je vhodný aj na mobilné použitie vďaka USB napájaniu s možnosťou použitia externej batérie. Akonáhle sa voda s esenciálnym olejom z difuzéra vyparí, automaticky sa sám vypne a počká, kým ho znovu naplníte a spustíte.

Ničím nerušený odpočinok

Aby aróma difuzér Zoe nerušil váš zaslúžený nočný odpočinok, môžete stlmiť jantárové svetlo Amber LightTM alebo ho úplne vypnúť. Vôňa esenciálneho oleja sa po miestnosti šíri naďalej.

Jednoduchá údržba

Údržba Zoe je veľmi jednoduchá, stačí raz za čas vyutierať zvonku navlhčenou handričkou a dôkladne osušiť. Na ultrazvukovú membránu a vnútorné časti môžete použiť štandardný odvápňovač do domácnosti alebo originálny Cleaner & Descaler z ponuky Stadler Form.

Je víťazom v každom ohľade

Vďaka príťažlivému jantárovému svetlu, kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a USB pripojeniu k externej batérii si užijete aromaterapiu v každej miestnosti vášho domova.

Aromaterapia pre dušu

Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Zoe potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje

Účinky aromaterapie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form alebo Doterra. Do aróma difuzéra Zoe môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Technické údaje:

  • Velkosť miestnosti max 30 m² / 75m³
  • Výkon max 8 g/h
  • Prevádzka 10 hodín
  • Objem nádržky na vodu 80 ml
  • Rozmery 113 x 105 x 113 mm
  • Hmotnosť 0,3kg
  • Hlučnosť < 27 dB(A)
  • Výkon 5 W

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.