Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Užívanie lieku Relpax po operácii obličky - možné riziká a odporúčania.

    Otázka z 7. 11. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, na migrénu mi zaberá liek Relpax, som po operácii obličky. Chcem sa opýtať či ho môžem užívať aj keď mám len jednu obličku?
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Liek Relpax sa nemá užívať v prípade zníženej funkcie obličiek. Vzhľadom na to, že nemáme žiadne informácie o Vašom celkovom zdravotnom stave, dôvode a výsledku operácie obličky, je potrebné konzultovať vhodnosť užívania lieku predovšetkým s ošetrujúcim lekárom, ktorému sú dané informácie známe. Lekár následne zváži pomer prínosu a možného rizika a odporúči vhodný liečebný postup. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni