Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Užívanie Enelbin po 2 mesiacoch od exspirácie – je bezpečné?

    Otázka z 15. 8. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Enelbin môžem ešte užívať po 2 mes. exspirácie?
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň.

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Dátum expirácie liekov je stanovený výrobcom na základe skúšok stability a zaručuje tým kvalitu, bezpečnosť a účinnosť prípravku. V prípade užitia liekov po uplynutí expirácie, nie je možné deklarovať ich bezpečnosť a účinnosť. Ďalšie užívanie liekov a výživových doplnkov po uplynutí expirácie sa neodporúča. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace