Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Ruptúra achilovky a k tomu trombóza.

    Otázka z 6. 11. 2023 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň. Chcem sa spýtať či môžem užívať Wobenzym keďže som mal ruptúru achilovky a do teraz som ho aj užíval,ale týždeň po odstránení ortézy som dostal trombózu. Mám predpísaný liek Xanirva a chcel by som ďalej užívať wobenzym. Je možné užívať lieky súčastne? Ďakujem.
    PharmDr. Veronika Kiabová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Súbežné podávanie Wobenzymu s antikoagulanciami  (Xanirva) môže potenciovať ich antikoagulačný účinok. Preto Vám odporúčam sa o vhodnosti uvedenej kombinácie poradiť s lekárom, ktorý Vám predpísal Xanirvu a je mu najlepšie známy Váš zdravotný stav.

    Prajem skoré uzdravenie.

    S pozdravom
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni