Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • reakcia na elektroliečbu

    Otázka z 16. 5. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Začala som chodiť na rehabilitáciu s krčnou chrbticou, mám iba elektroliečbu. Už po prvej procedúre mám veľké bolesti krčnej chrbtice, ide mi to do hlavy, krku, ramena. Môžem mať takúto silnú reakciu na elektroliečbu? Mám pokračovať v rehabilitácii, alebo ju mám prerušiť? Ďakujem
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Ťažkosti ktoré sa objavia po rehabilitácii, je potrebné hlásiť lekárovi, ktorý rehabilitácie odporúčal. On posúdi najlepšie, či je vhodné v liečbe pokračovať.

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni