Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Prekonala som nedávno kovid, brala som aj ATB, malasom CRP 55 ,aj niečo na prieduškách. Zistili mi zníženú imunitu, tak mi doktorka predpísala Isoprinosine, vraj to mám brať mesiac

    Otázka z 3. 11. 2023 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Neviem, či mi to pomôže , čítala som o tom protichodné názory.
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň. 

    Ďakujeme za Vašu otázku. 

    Liek Isoprinosine sa používa na stimuláciu imunitného systému, aby zdolal vírusové infekcie rôzneho typu. Vzhľadom na to, že výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis, o vhodnosti a nutnosti jeho užívania musí vždy rozhodnúť ošetrujúci lekár. Lekár na základe Vášho zdravotného stavu a výsledkov vyšetrení vyhodnotil prípadnú liečbu ako prospešnú.Preto odporúčam riadiť sa predovšetkým jeho pokynmi. V prípade, že máte pochybnosti týkajúce sa nastavenej terapie, je potrebné konzultovať zmenu liečby priamo s lekárom. 

    Prajem pekný zvyšok dňa. 

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Najnovšie otázky v poradni