Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Podčeľustná uzlina po antibiotikách nezmizla, bolesť pri jedle pretrváva, používa Jox – konzultácia s lekárom odporúčaná.

    Otázka z 9. 6. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať. Mamina užíva penicilin 750 za chvíľu končí s antibiotikami ale stále sa jej nezmensuje podcelustna uzlina na ľavej strane . Ak niečo prenikave zje tak jej vyskočí a boli . Hrdlo nebojí. A ešte teraz si začala striekat jox.
    Mgr. Emma Halas Haluščíková
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Emma Halas Haluščíková

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    V prípade, že lekár stanovil liečbu antibiotikami a Vaša mama ani pri dobratí antibiotík nepociťuje žiadnu úľavu, môže sa jednať o nesprávne zvolenú liečbu, kedy baktérie spôsobujúce ochorenie nemusia byť citlivé na dané antibiotikum, poprípade sa môže jednať o iný zdravotný problém. Taktiež nám nie sú známe bližšie informácie ohľadom jej zdravotného stavu a ani diagnóze, pre ktorú jej boli dané antibiotiká nasadené. Z týchto dôvodov Vám odporúčam sa opakovane obrátiť na lekára a informovať ho o danej skutočnosti, aby rozhodol o ďalšom liečebnom postupe. 

    Prajem všetko dobré.

    S pozdravom

    Mgr. Emma Halás Haluščíková

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace