Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Pacient po operácii trpí bolesťou: Vyplachovanie Glimbax-om a analgetiká bez účinku

    Otázka z 29. 1. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Som po operácií, rezali mi podnebie, ani pred operaciou ani po mi nedali antibiotika. mam si len vyplachovat ustnu dutinu glimbaxom, stale ma to ale boli a dala som si najprv aulin, vysadila som ho a skusila som ibalgin,nepomahalo presla som na acylpirin a nepomaha.mam bodavu bolest v chrbte a hlave
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.    

    V prípade, že pociťujete bolesť, či akékoľvek iné ťažkosti po operačnom zákroku, je potrebné kontaktovať ošetrujúceho lekára a o danej skutočnosti ho upovedomiť. On na základe vyšetrenia zvolí vhodný spôsob liečby, pretože mu je známi Váš celkový zdravotný stav i všetky užívaní lieky. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni