Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Operácia hlasiviek

    Otázka z 14. 10. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrýden,čaká ma operacia hlasiviek.mam užívať wobenzym aj pred operáciou? Alebo len po..
    PharmDr. Veronika Kiabová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Liek Wobenzym je indikovaný na pooperačné stavy v chirurgii, preto má opodstatnenie jeho podávanie až po operácii. V prípade, že sa jedná o chronický zápal, užívanie pred operáciou nie je vylúčené.

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Podobné otázky

    • operácia

      Ak mam na hlasivke polip je vhodna operacia ak mam keloidy a spatne sa mi hoja rany aj pooperacne ci to po zakroku nebude zase rast ta nova ranka v krku.

    • Yabro inhalácia

      Dobrý deň. Ako často a ako dlho môžem inhalovať yabro (odstraňovanie hlienov - dutiny, priedušky)? Obsah ampulky s yabrom je možné riedit?Ďakujem

    • Bolesť hrdla v tehotenstve

      Aké lieky sa môžu užìvať?

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace