Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Kortikoidy a vplyv na vysledky krvi

    Otázka z 20. 1. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, chcem sa opýtať. Dostala som do zápästia injekciu (obstrek) - Depo-medrol 40mg/ml a o týždeň som bola na odber na endokrinológii. Môže sa stať, že sa mi nejak kvoli tým kortikoidom ovplyvnia výsledky? Mala bt som ísť na odber ešte raz a neskôr? Ďakujem
    PharmDr. Lucia Kubáňová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Lucia Kubáňová

    Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu otázku

    Žiaľ v našej kompetencii nie je určiť, či je potrebné vykonanie opakovaných odberov. Odporúčam Vám kontaktovať endokrinológiu, kde Vám vykonávali vyšetrenie a odbery a dodatočne ich informovali o podanom lieku. 

    Prajem pekný zvyšok dňa
    S pozdravom, PharmDr. Lucia Kubáňová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace