Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Ketonal a dýchavičnosť

    Otázka z 17. 12. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Po podaní injekcii Ketonal cítim tazobu na hrudi a som dychavicna môže to byť alergická reakcia na injekciu.
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Tlak na hrudi a náhla dýchavičnosť patria medzi vedľajšie účinky lieku Ketonal, ktoré sú radené medzi závažné. Pri ich výskyte je potrebné vyhľadať ošetrujúceho lekára. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    • Užívanie lieku na spanie

      Mámpredpísan.Injekcie novalgin ,oxantil,ketonal na bolesť krizouv a na dýchavičnosť. Môžem n anoc liek na spanie?

    Najnovšie otázky v poradni