Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Je možné hneď po vysadení Escitalopramu začať užívať Dulseviu 30 pri liečbe vysokého tlaku?

    Otázka z 2. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň. Môžem po vysadení lieku Escitalopram začať hneď užívať Dulseviu 30 ? Beriem aj lieky na vysoký tlak Noliprel a Lacipil . Ďakujem za odpoveď
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Liek Escitalopram sa odporúčam vysadiť postupne, aby sa znížilo riziko výskytu príznakov z prerušenia liečby. Vzhľadom však na to, že zámenu liekov nariadil lekár, je si týchto skutočností vedomý a preto odporúčam riadiť sa jeho pokynmi. Liek Dulsevia neinteraguje s ostatnými liekmi, ktoré užívate, preto je jeho súčasné užívanie možné. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Najnovšie otázky v poradni