Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • užívanie Cordyceps

    Otázka z 14. 7. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den.Prosim Vas moze sa uzivat Cordyceps pri diabete,uzivani liekov ma riedenie krvi(stadapyrin),,ochoreni ruza,vysokom tlaku a cholesterole?Dakujem
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Vzhľadom na to, že neuvádzate konkrétny názov prípravku Cordyceps, neviem sa k danej otázke adekvátne vyjadriť. Rovnako v prípade viacerých diagnóz, o vhodnosti užívania Vám odporúčam, poradiť sa so svojím ošetrujúcim lekárom. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni