Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Bolestivá hrčka a modrina po páde zo stoličky

    Otázka z 25. 6. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Spadol som zo stoličky na brucho pred týždňom. Dnes som si nahmatal hrčku ktorá pri stlačení bolí. Mám tam modrinu. Mám ísť k lekárovi. Pohyblivosť a stolica všetko ok. Ďakujem za radu
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Hrčka s bolesťou a modrinou po 7 dňoch od pádu nie je považovaná za bežný jav po páde. Príčinou môže byť hematóm (nahromadená krv pod kožou alebo v podkožnom tkanive), opuch alebo zápal daného miesta, povrchové poškodenie svalov a podobne. Z tohto dôvodu odporúčam podstúpiť lekárske vyšetrenie aby sa zistila presná príčina vzniku hrčky a následne nastavila adekvátna terapia. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    • Bolesť a hrčka na bruchu po páde.

      Spadol som zo stoličky na brucho pred týždňom. Dnes som si nahmatal hrčku ktorá pri stlačení bolí. Mám tam modrinu. Mám ísť k lekárovi. Pohyblivosť a stolica všetko ok. Ďakujem za radu

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace