Seventy-one Slnečná tyčinka SPF50+ Neviditeľná

1×10 g, tyčinka na opaľovanie

Opaľovacia tyčinka na tvár a citlivé miesta SPF50+ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením. Je maximálne vodoodolná. Chcete byť maximálne ale diskrétne chránení pred slnkom? Táto tyčinka je práve pre Vás!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

15,90
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X56503

Slnečná tyčinka SPF50+ NEVIDITEĽNÁ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením pre citlivé oblasti tváre.

Má kompletné a vodeodolné zloženie:

veľmi vysoké ochranné filtre pôsobia ako bariéra proti UVA a UVB lúčom a antioxidačné a zvlhčovacie účinné látky chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi počas pôsobenia a plávania (vietor, slaná voda, chlad). Chcete byť maximálne ale diskrétne chránení pred slnkom? Táto tyčinka je práve pre Vás! Kompaktné a ergonomické balenie vhodné na cesty si môžete vziať kamkoľvek od Hossegoru po Havaj. Je maximálne vodoodolný a vďaka zloženiu bez vody sa nemieša s vodou, vďaka čomu má menší vplyv na životné prostredie.

Komplex filtrov spája účinnosť a pohodlie: Oxid titaničitý bez nanočastíc Avobenzón Oktyl salicylát

Použitie:

Aplikujte Sun Stick SPF 50+ na všetky citlivé oblasti tváre: lícne kosti, nos a čelo v jednom kroku.

Hlavné zložky:

Karnaubský vosk sa získava z listov brazílskej palmy: Copernica Cerifera. Vďaka schopnosti vytvoriť na pokožke film sú slnečné tyčinky veľmi odolné voči teplu, sú silné a dlhotrvajúce. Ekologický ricínový olej zaujímavý pre svoje účinky, dávno známe aj ako „magické“. Je bohatý na mastné kyseliny a vitamín E. Vegetariánske tyčinky vďaka nemu majú čistiace a vyživujúce účinky. Organické bambucké maslo sa získava z afrického stromu Butyrospermum Parkii. Je známe pre svoje hydratačné, obnovujúce, zjemňujúce a upokojujúce vlastnosti, je veľmi bohaté na kyselinu olejovú a stearovú. Jojobový, slnečnicový a mimózový vosk, 100% prírodný texturizačný výrobok založený na komplexe voskov stabilizovaný polyglycerolom, Acticire® MB. Tvorí jemný a hladký film, ktorý chráni pokožku pred dehydratáciou a dodáva pocit celodenného pohodlia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.