SALOOS Bio rastové sérum na riasy a obočie

1×7 ml

Značka: SALOOS

Posilňujúca bio starostlivosť s prírodnými aktivátormi rastu na dosiahnutie oslnivého vzhľadu. Multiaktívny komplex Growth Oleoactif® s extraktom z ibišteka sudánskeho, požltu farbiarskeho, bio ricínovým a bio argánovým olejom preukázateľne zlepšuje dĺžku a objem rias až o 18%*.

8,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SALOOS Bio rastové sérum na riasy a obočie 1×7 ml

X000176

Hlavný popis produktu

Posilňujúca bio starostlivosť o riasy s prírodnými aktivátormi rastu rna dosiahnutie oslnivého vzhľadu. Multiaktívny komplex Growth Oleoactif® s extraktom z ibišteka sudánskeho, požltu farbiarskeho, bio ricínovým a bio argánovým olejom preukázateľne zlepšuje dĺžku a objem rias až o 18%*. Pri pravidelnej aplikácii podporí rast, predĺženie a zahustenie horných aj dolných rias a taktiež obočia. Intenzívne vyživuje už od korienkov, riasy regeneruje, oživuje farbu a zvyšuje ich lesk. Aktívne ich chráni proti vypadávaniu, lámaniu a rednutiu. Čisto prírodné zloženie je šetrné k citlivému očnému okoliu.

PRÍRODNÉ ÚČINNÉ LÁTKY:

  • Growth Oleoactif® je patentovaný prírodný komplex nabitý bioaktívnymi látkami z exotických rastlín.
  • Extrakty z ibišteka sudánskeho a požltu farbiarskej preukázateľne stimulujú cibuľky rias s cieľom zlepšenia pevnosti a objemu.
  • Bio ricínový olej obsahuje vysoký pomer mastných kyselín, ktoré regenerujú a chránia vlasové vlákno. Je už odpradávna prírodnou jednotkou na podporu rastu rias, obočia a vlasov. Bio argánový olej patrí vďaka svojim ojedinelým hydratačným a omladzujúcim účinkom medzi celosvetovo najobľúbenejšie oleje.
  • Obsahuje vysoké množstvo vitamínov E a F, ktoré poskytujú kvalitnú výživu korienkom rias, obočia a vlasov. *na základe štúdie pri nanášaní 2x denne po dobu minimálne 4 týždňov

Návod na používanie: Starostlivo nanášajte 2x denne po celej dĺžke rias a obočia. Neaplikujte priamo do očí. 

Zloženie: Bio Ricinus Communis Seed Oil, Bia Argania Spinosa Kernel Oil, Bio Aloe Baradensis Leaf Extract, Bio Rosa Canina Seed Extract, Carthamus Tinctorius Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Tocopherol, Humulus Lupulus Extract, Bio Helianthus Seed Oil, Ethyl Ferulate


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.