Purity Vision Raw Bio Kokosový Olej 370ml

1×1 ks

  • Pochutnajte si na extra panenskom kokosovom oleji, ktorý je získaný z tropických ostrovov Filipín. Raw Bio Kokosový olej má maslovú štruktúru a mierne sladkastú chuť. Okrem bohatej nutričnej hodnoty, vysokej kvality sa olej ďalej pýši skvelou stráviteľnosťou. Oceníte ho predovšetkým v studenej kuchyni, kde si zachováva najviac svojich prospešných látok.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
8,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Purity Vision Raw Bio Kokosový Olej 370ml 1×1 ks

X58527

Hlavný popis produktu

Oceníte ho predovšetkým v studenej kuchyni, kde si zachováva najviac svojich prospešných látok. PÔVOD A VÝROBA: Technológia výroby a kvalita vstupnej suroviny určujú výslednú kvalitu kokosového oleja. Práve preto nám záleží na tom, aby naše Bio kokosové oleje pochádzali iba z čistých oblastí tropických ostrovov Filipín, kde má pestovanie kokosových paliem a výroba oleja dlhoročnú tradíciu.

Raw Bio Kokosový olej sa vyrába najšetrnejším tzv. „mokrým“ spôsobom z kokosových orechov v Bio kvalite. Raw Bio Kokosový olej je spracovaný do 90 minút od rozseknutia kokosového orechu, pričom počas celého procesu nedochádza k jeho zahriatiu na teplotu vyššiu ako 42 °C. Vďaka tomu si Raw Bio Kokosový olej zachováva všetky minerály, vitamíny  a samozrejme jemnú vôňu. Najšetrnejšia extrakcia kokosového oleje zabezpečuje maximálnu možnú kvalitu. Raw Bio kokosový olej vonia jemne a sviežo po ovocí alebo tráve ako čerstvo otvorený kokosový orech. Kokosová aróma nie je taká výrazná ako u panenského kokosového oleja. V rozpustenom stave má číru farbu ako napríklad čistá voda, v tuhom stave je snehovo biely.

VLASTNOSŤ RAW: Raw v preklade znamená „syrový“ alebo „živý“. Raw predstavuje všetky potraviny, ktoré pri svojom spracovaní neprešli tepelnou úpravou (varenie, dusenie, pečenie, pasterizovanie, zaváranie a pod.). Aby výrobok mohol byť označený ako raw potravina, nesmie sa pri svojom spracovaní stretnúť s teplotou vyššou ako 42°C. Táto podmienka musí byť dodržaná pri všetkých čiastkových fázach spracovania oleja – získavanie východiskovej suroviny, lisovanie, balenie, skladovanie a preprava. Vďaka tomu zostávajú všetky nutričné hodnoty zachované, nedochádza k modifikácii výživných látok, minerálov a vitamínov a tie si tak zachovávajú maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť pre ľudský organizmus.

POUŽITIE: Jedlá: Raw Bio Kokosový olej sa hodí do najrôznejších Raw receptov, ktorým dodá veľmi jemnú vôňu kokosu. Využijete ho aj tam, kde sa kladú vysoké nároky na obsah živín. Raw olej je obľúbená ingrediencia v gurmánskych dezertoch. Na našom blogu nájdete recept na lahodnú čokoládovú tortu. Nápoje: Raw Bio Kokosový olej využijete pri príprave miešaných nápojov. Skutočne skvelo doplní čokoládové a ananásové kokteily. Krémovú jemnosť tiež dodá orechovým mliekam a proteínovým nápojom. Pre príjemne sladkú chuť pridajte lyžičku do kávy.

TIP: Namiešajte si bulet proof coffee. Stačí Vám k tomu len Raw Bio Kokosový olej a Farmárske Ghí PURITY VISION®. Farmárske Ghí a Kokosový olej kávu zjemnia a dodajú jej krásnu kokosovo maslovú arómu. Svoju šálku kávy si môžete dochutiť štipkou škorice alebo kakaa.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:  Energia 3696 kJ/899 kcal Tuky 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 93 g Sacharidy <0,5 g – z toho cukry <0,5 g Bielkoviny <0,5 g Soľ <0,01 g SKLADOVANIE: Raw Bio Kokosový olej skladujte pri izbovej teplote. Prirodzene tekutý je kokosový olej pri teplote nad 24 °C. Diamantový efekt v štruktúre oleja je prirodzený.

CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: Bio Označenie “BIO” znamená, že produkt bol vyrobený podľa zásad ekologického hospodárstva. Pri pestovaní plodín certifikovaných ako Bio je zakázané používať herbicídy, pesticídy či umelé hnojivá. Certifikát BIO predstavuje celoštátnu ochrannú známku pre bio potraviny. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Certifikát: Cruelty Free and Vegan Kuchyně: Studená


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov