Purity Vision Fair Trade Bio Kokosový Olej 420ml

1×1 ks

Vychutnajte si prémiovú kvalitu kokosového oleja získaného z tropických ostrovov Filipín. Fair Trade Bio Kokosový olej panenský je stabilný pri vysokých hodnotách a vďaka vysokému obsahu nasýtených mastných kyselín sa neprepaľuje. V teplej kuchyni preto zastáva dôležité miesto. Svoje uplatnenie nájde tiež v studenej kuchyni pri príprave dezertov, nakoľko vyniká schopnosťou tuhnúť pri nižších teplotách. Medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí aj to, že je ľahko stráviteľný, pomáha stimulovať metabolizmus a neobsahuje cholesterol.

7,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Fair Trade Bio Kokosový Olej 420ml 1×1 ks

X58524

Hlavný popis produktu

Svoje uplatnenie nájde tiež v studenej kuchyni pri príprave dezertov, nakoľko vyniká schopnosťou tuhnúť pri nižších teplotách. Medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí aj to, že je ľahko stráviteľný, pomáha stimulovať metabolizmus a neobsahuje cholesterol.

PÔVOD A VÝROBA: Technológia výroby a kvalita vstupnej suroviny určujú výslednú kvalitu kokosového oleja. Práve preto nám záleží na tom, aby naše Bio kokosové oleje pochádzali len z čistých oblastí tropických ostrovov Filipín, kde má pestovanie kokosových paliem a výroba oleja dlhoročnú tradíciu. Fair Trade Bio Kokosový olej panenský sa vyrába z čerstvej dužiny orechov kokosovej palmy do 48 hodín po ich zbere. Mechanické lisovanie prebieha za studena, vďaka čomu si olej uchováva svoju typickú kokosovú vôňu a všetky vitamíny, ktoré sú pre ľudský organizmus prospešné.

POUŽITIE: Varenie: Kokosový olej sa výborne hodí do korenených, slaných a ostrých jedál, ktorým dodá jedinečný nádych exotiky. Pečenie: Využijete ho na prípravu cukroviniek a múčnikov, ktoré budú vďaka nemu úžasne vláčne a krehké. Skvelý je aj ako spojivo do korpusov na cheesecake. Vyprážanie: Kokosový olej sa neprepaľuje, preto je ideálny na vyprážanie a restovanie. Vysmážať na ňom môžete palacinky alebo banánové lievance. Grilovanie: Pridajte Kokosový olej do grilovacích pást a zmesí. Naša obľúbená grilovacia zmes sa skladá z kokosového oleja, himalájskej soli a štipky nasekanej citrónovej trávy. TIP: Vyskúšajte Kokosový olej v ranných kašiach. Rozpustite lyžičku kokosového oleja v obľúbenej obilnej kaši a vychutnajte si príjemnú chuť.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:  Energia 3696 kJ/899 kcal Tuky 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 95 g Sacharidy <0,5 g – z toho cukry <0,5 g Bielkoviny <0,5 g Soľ <0,01 g

SKLADOVANIE: Fair Trade Bio Kokosový olej panenský skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Prirodzene tekutý je kokosový olej pri teplote nad 24 °C. Diamantový efekt v štruktúre oleja je prirodzený. CERTIFIKÁTY: Certifikace, které ručí za tu nejvyšší kvalitu produktu: Bio Označenie “BIO” znamená, že produkt bol vyrobený podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Pri pestovaní plodín certifikovaných ako Bio je zakázané používať herbicídy, pesticídy či umelé hnojivá. Certifikát BIO predstavuje celoštátnu ochrannú známku pre bio potraviny.

CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zabezpečuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a tiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. FAIRTSA The Fair Trade sustainability Alliance, alebo Aliancia spravodlivého obchodovania je zameraná na zlepšenie životných podmienok a férového ohodnotenia od poľnohospodárov a pracovníkov v celom reťazci obchodovania. Fair Trade je trhový prístup k medzinárodnému obchodu, kde eticky zmýšľajúci kupujúci investujú do spoločenskej zodpovednosti, aby posilnili postavenie ľudí, ktorí tieto produkty vyrábajú.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.