Purity Vision Deo Krystal 24hodín 60g

1×1 ks

Deokryštál je 100% prírodný deodorant, ktorý tvorí minerálnu soľ Potassium Alum, známu tiež ako kamenec. Kryštál je úplne bez parfumácie, vďaka čomu je vhodný pre mužov aj ženy. Jeho jemné zloženie je ideálne pre citlivú pokožku so sklonom k alergiám.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Deo Krystal 24hodín 60g 1×1 ks

X58510

Hlavný popis produktu

Minerálny dezodorant aktívne neutralizuje telesný pach, a to bez narušenia prirodzeného fungovania organizmu a bez upchatia potných pórov. Medzi jeho výhody sa radí zloženie bez alkoholu, dlhotrvajúca účinnosť a šetrnosť voči oblečeniu, nezanecháva stopy na oblečení.

AKO FUNGUJE: Deokryštál zanecháva po aplikácii na pokožke veľmi tenký minerálny film. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu rozkladá baktérie a zamedzuje tak vzniku nepríjemného pachu. Navyše aktívne podporuje prirodzený ochranný film pokožky.

POUŽITIE: Deo kryštál navlhčite vodou a naneste na suchú pokožku, potom ho opláchnite a osušte. Môžete ho kombinovať s ľubovoľným parfumom. Minerálny dezodorant môžete aplikovať iba ráno, ale pokožke nebude vadiť ani opakované použitie počas dňa. Kryštál je tiež vhodný na potiace sa dlane a chodidlá. Menšie balenie kryštálu oceníte pri cestovaní, väčšie sa naopak lepšie hodí pre každodenné účely. TIP: Kombinujte Deokryštál s našou Bio Ružovou vodou PURITY VISION® a dosiahnete tak príjemnu vôňu a hydratovanú pokožku.

SKLADOVANIE: Keďže sa jedná o prírodný a krehký kryštál, dbajte na bezpečné zaobchádzanie. CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu. CPK CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný výrobok splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85% prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách.

CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.