Purity Vision Bioepil Depilačná Cukr Pasta 400g

1×1 ks

Depilačná cukrová pasta BioEpil obsahuje ošetrujúce bylinné extrakty pre ľahké a šetrné odstránenie nežiadúcich chĺpkov. Jej harmonické zloženie je ideálne pre depiláciu nôh, hornej pery a tiež citlivých partií ako sú podpazušie a triesla. Hodí sa pre ženy aj mužov.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
10,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Bioepil Depilačná Cukr Pasta 400g 1×1 ks

X58505

Hlavný popis produktu

Medzi jej ďalšie výhody patrí dlhotrvajúca účinnosť, čisté zloženie bez syntetických látok, jemná depilácia nespôsobí výrazné začervenanie pokožky, a rýchle použitie. Po depilácii sa môžete tešiť z dokonale hladkej pokožky až po dobu niekoľkých týždňov.

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE: BioEpil obsahuje špeciálnu receptúru s jedinečnou kombináciou himalájskej vody a vonných bylín, ktoré chránia a ošetrujú pokožku. Vďaka tomu môžete vykonať depiláciu čisto prírodnou cestou. Bio Ružová voda PURITY VISION® upokojuje pokožku a dodáva jej potrebnú hydratáciu. Harmančekový olej zmierňuje začervenanie spôsobené depiláciou a napomáha regenerácii pokožky. Čajovníkový olej čiže tea tree napomáha hĺbkovej hydratácii pokožky a jemne ju ošetruje. Pramenitá voda z Himalájí dodáva pokožke radu minerálnych látok.

POUŽITIE: Zohrejte pastu vo vodnom kúpeli v mikrovlnnej rúre. Pre najlepší výsledok depilácie je dôležite zaistiť správnu teplotu, vďaka ktorej bude mať pasta konzistenciu žuvačky či tuhšieho medu. Vhodnú teplotu spoznáte tak, že pasta bude teplá na dotyk, ale zároveň nesmie páliť. Akonáhle má pasta ideálnu teplotu, vyberte rukou alebo drevenou špachtľou množstvo vo veľkosti vlašského orecha a jedným ťahom rozotrite na suchú pokožku.

Dbajte pritom na rozotretie proti smeru rastu chĺpkov do tenkej vrstvy (1-2 mm), aby hmota zostala kompaktná. Potom nechajte pastu niekoľko sekúnd pôsobiť a následne ju prudko strhnite po smere rastu chĺpkov. Tento postup odstráni chĺpky bez zbytočného podráždenia. Kompletné inštrukcie s video návodom nájdete na našom blogu. TIP: Vašu pokožku na depiláciu dokonale pripraví Bio Kávový peeling PURITY VISION®. Jemne namleté zrnká Bio arabiky a morskej soli odstránia suchú kožu a ošetrujúce zloženie s Fair trade Bio Bambuckým maslom a Raw Kokosovým olejom pokožku hĺbkovo vyživia. Aby nedošlo k podráždeniu pokožky, použite peeling ideálne dva dni či deň pred depiláciou. Odporúčame aplikovať tento postup aj ako prevenciu proti zarastaniu chĺpkov.

CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu. CPK CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný výrobok splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85% prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Certifikát: Cruelty Free and Vegan Typ pleti: Normální


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov